reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny...

reklama
dzisiaj śnił mi się poród, a raczej fakt, że leżę w szpitalu i nie mogę urodzić:szok:
normalnie obudziłam się, bo we śnie miałam strasznie bolesne skurcze
w ogóle to był koszmar - wredna pielęgniarka, my z M nie mamy nic kupione dla maleństwa, ja nie mam piżamy- jakiś sajgon:-)
 
A mi dziś się śniło, że mieliśmy z M trojaczki:szok: i to samych chłopców:-D Mateuszek, Pawełek i Marcinek:tak: Tak mi się śmiac chciało:-D Marcinek raczkował bez pieluchy, w samych spodniach dresowych na pupie.. zsiusiał się i jeszcze zwymiotował na płytki w kuchni sokiem marchewkowym:tak::-) Bo mój Brat mu zimny podał z butelki. Jak się obudziłam to tak mi się śmiac chciało.. i powiedziałam do M - dobrze, że to nie trojaczki:tak::-D
Tyle było zamieszania z nimi:tak:Jednemu się ulało, drugiemu pieluchę zmienic, trzeci raczkuje golutki.. cała trójka rozproszona gdzieś po dywanach w pokojach śmigała na czworakach:-DNormalnie istny sajgon:-D
 
ja bym strasznie chciała, aby moje Maleństwo mi się przyśniło (nawet potrojone :-D ), ale na razie nic z tego... (chciałabym sobie wyśnić jakiej płci będzie eh...:happy:)
no szkoda, póki co mam czasem nieco erotyczne sny, na które mój mąż reaguje z entuzjazmem i zapałem hehehe :-D
najwięcej ich miałam jak na początku był zakaz seksu z uwagi na zagrożoną ciążę :cool2:
 
Fajne sny macie,jedna o trojaczkach ,a druga o sexe.Mnie ostatnio nic sie nie sni,chyba ze zmeczenia,ale moze i dobrze bo wczesniej same koszmary mialam:-D:-D:-D
 
wczoraj wieczorem czytałam forum wrześniówek 09 i ich relacje z porodów...
eh.. wzruszałam się i myślałam, kiedy to ja już będę na tej porodówce...

no i w nocy śniły się moje dwa porody!!!! :-D:-D:-D
jeden w marcu, a potem drugi (już po drugiej ciąży)
i dwukrotnie urodziłam dziewczynki :-D
przy porodzie byli moi rodzice???:eek: którzy mieszkają daleko i nie mieszkam z nimi z 10 lat już, po co oni przy moim porodzie, to nie wiem :eek:
była nawet moja ciocia z Białegostoku, a mąż się gdzieś schował...?
gdzie ten mój mąż się podział, to nie wiem ????:eek: ja mu dam tak mnie zostawiać w takiej chwili :-D (żartuję)

jak się obudziłam to się nawet cieszyłam z tych snów
bo się urodziły dziewczynki :-D
no i że były dwa!!! porody, a ja bardzo bym chciała jeszcze być w ciąży w niedalekiej przyszłości, bo marzy mi się dwójka dzieci :tak:
a nie jest to takie łatwe u mnie, bo jestem po wielu przejściach ginekologicznych, ale może się spełni moje marzenie??? kto wie...
we śnie się spełniło :-) więc był bardzo miły :-D
 
mi ostatnio śniła się lawina przd która uciekałam z chłopakiem i martwiłam się ciagle co z moja babcią. A tak to śniło mi się jeszcze ze 7-mioraczki zobaczyłam na usg i normalnie to było tak realistyczne ze szok. Balam się jak damy rade z tyloma maluchami... siedmioraczki to jednak za dużo :p
 
reklama
Mi się sniła porodówka,która wyglądła jak gabinet stomatologiczny, i normalnie po kolei tak jak do gabinetu stomatologicznego wchodziły dziewczyny rodziły i wychodziły już z bobasami, ja też tak weszłam, i urodziłam dziewczynke, a M powiedział że się w niej zakochał i że takiej ładnej laski dawno nie widział:-)
acha, poród wcale nie bolał:-)
 
Do góry