reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny...

mi się ostatnio śniło, że ktoś częstował mnie i mojego męża pączkami,
i że został tylko jeden i właśnie się dostał mojemu Darkowi, mimo, że już wcześniej je jadł, a ja nie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i z takim wyrzutem do niego mówiłam, że jest prosiak, że nie dał mi tego pączka :wściekła/y::eek:

jak się obudziłam, to nie mogłam się przestać śmiać :-D:-D
ciągle chodzę głodna i śnią mi się też głupie sny, że jestem głodna :-D

ostatnio Darek mi przynosił do łóżka wieczorem wodę i chusteczki, a potem spytał, czy nie przynieść jakiś też kanapek na noc :-D ale mu powiedziałam, że to chyba w następnych tygodniach, bo JESZCZE wytrzymuje noc bez jedzenia :-D
 
reklama
Mi wczoraj się śniło, że dentystka (którą była moją przyszywana ciotka) wyrwała mi ponad połowę zębów (łącznie z jedynkami):szok: Później długo jeszcze je wybierałam sobie z buzi :szok: a następnie się okazało, że moi rodzice poparli tę decyzję mojej dentystki (dodam że zęby były zdrowe) i stwierdzili, że jest dobry pretekst do implantów :szok: Chore to było. Nie jestem przesądna, ale podobno to niedobrze jak się zęby śnią...

Parę dni wcześniej też miałam jakiś horror, nie pamiętam go dokładnie, wiem że przed kimś uciekałam, a obudziłam się jak mój mąż przerażony mnie uspokajał trzymając mnie za brzuch i mocno przytulając. Powiedział, że wydałam z siebie jakiś okropny ni to krzyk ni to stęknięcie i przestraszył się, że może zaraz urodzę z tego przerażenia (biedak ;-)). Jeszcze jedną rzeczą z tego snu jaką pamiętam to motyw, który powtarza mi się od dzieciństwa: chcę krzyczeć, ale nie mogę wydobyć z siebie głosu (stąd ten dziwny dźwięk, który wydałam z siebie....)

Generalnie od początku ciąży nie przypominam sobie miłego snu, dziwne rzeczy dzieją się w psychice kobiety w ciąży :rofl2:
 
A mi się dziś cały czas śniło, że uciekałam. Nie wiem czy przed kims, czy tak ogólnie...
Ale myślę, że to przez tą sytuację, że tak bardzo chciałabym od tego uciec.....
 
A mnie sie dzis snilo ze jestem w sklepie sporzywczym kupuje obiad dla rodzinki a tu policja emigracyjna wpada i wszystkim glowy sprawdza.
Potem wszyscy wychodza i zamiast do swoich samochodow to ida w linii do swoich domow(normalnie gesiego)
No i ja tak sobie tak idac mysle,ze przeciez ja jestem w ciazy i nie dojde na drugi koniec miasta wiec dzwonie do meza zeby podjechal,Patrze a moj telefon tylko do polowy i nie ma mikrofonul,wiec prosze sasiada za mna zeby mi pozyczyl swoj,pan bardzo mily powiedzial mi ze ok i rzucil telefon gdzies taleko z gorki.
Gdy dostalam sie wreszcie do tego telefonu to sie obudzilam.:-D:-D:-D
 
A ja pospałam po południu troszkę i śniła mi się wojna.
Wiecie, że w ostatnich miesiącach (tak powiedzmy) od roku często wojna mi się śni. A nigdy wcześniej nie miałam takich snów!
 
mag kochana, tyle przeżyłaś, że nic dziwnego, iż śni ci się takie okropieństwo, jak wojna
ja już swoich snów nie opowiadam, bo są po prostu durnowate:tak:
 
wczoraj czytalam ten watek i sie smialam bo macie swietne sny :))
Ja tez cos tam mam ale zazwyczaj nie pamietam :) ale dzisiaj bylo dobre juz ktorys raz mialam cos takiego i smieszny klimat :)

Zapomnialam na smierc ze o 8 ma przyjsc gosc i zalozyc uszczelki do drzwi :)
I sobie spimy z M a ja snie o dworcu kolejowym i snie i snie ze wlasnie dyn dann donn dzwoneczek zapowiada przyjazd /odjazd pociagu i dalej kolejne DYN DAN DON ja spie w najlepsze :-D
M mnie budzi i mowi " ktos chyba do nas dzwoni " zerwalam sie z wyra i rzeczywiscie DYN DAN DON identyczny dzwonek jak we snie :-D mieszkamy tutaj dopiero 2 tg i nie przyzwyczailam sie jeszcze do tego nowego dzwonka i spiac snilam i slyszac nasz dzwonek snilam ze to sen :-D

Wlosy rozczuchrane w pizamie i ledwo otwarte oczy otwieram facetowi drzwi ten mnie z gory na dol :-D "przepraszam zaspalam " gosc sie usmiechnol i ok :)
 
reklama
Dziewczyny ale miałam dziś sen..
Spałam krótko bo cały czas się budziłam i jakos do doopy ta noc ale jednak coś się przyśniło:-D
Śniło mi się, że nasza znajoma pojechała ze mną i drugą naszą znajomą do supermarketu po produkty by ugotowac coś na chrzciny.. I patrzę na Anetę.. a ona wiezie całą paletę szampana ruskiego:szok: Na górę wsadziła ze 20 kalafiorów i 20kg gruszek "Klapsa" (śmieszne, ale przyśniła mi się nazwa nawet):-D te gruszki jej się rozsypały po całym sklepie.. :wściekła/y::no: Ja już w nerwach i mówię po co tego tyle bierze, że zrobimy obiadzik w domu po Kościele, zaprosi sie najbliższą rodzinkę i już, a ona mówi, że będzie dekorowac sałatki tym:eek::-D:szok: To ja juz wnerwiona i mówią chyba same bedziesz wszystko dekorowac bo ja nie zamierzam i płacic za tego szampana też nie zamierzam:wściekła/y: Obie z druga koleżanką odkręciłyśmy się i wyszłyśmy. Normalnie tak się zdenerwowałam w tym śnie, że normalnie :szok: Ta dziołcha chcialaby wszystkim rządzic :wściekła/y:Przeciez to chrzciny naszego dzidziusia i my ustalamy co robimy do jedzonka i razem na zakupki chcemy iśc a nie..grrr:wściekła/y:Wnerwiłam się tylko:crazy:
No i drugi: też dzisiejszy ale krótki (tez z Anetą- nie wiem wogóle co ona robiła w moich snach:eek:)
Wołali nas na oddzial, porodówkę czy dla noworodków już sama nie pamiętam. Ale lekarz i pielęgniarki wołali nas byśmy obie obejrzały jak wygladaja sale itd. Oczywiście mi zamotała drogę bo to byl ogromny szpital..:crazy:Eh.. wszystko pokomplikowała i nie wiem czy dotarlyśmy na oddział bo sie obudziłam:crazy: Takiego na nią mam wnerwa:-D
Ale z tym, że jest rządzicielką to jest prawda:tak:;-)
 
Do góry