reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny...

reklama
Ja dziś miałam sen.. jakieś stwory mi się śniły - pomieszanie zwierząt i wszystkie pełzające... do brzucha się chciały dobrać. Tak zaczęłam trzepać nogami, że skopałam najpierw siebie a potem męża. Zerwał się z łóżka - myślałam, że zawału dostanie. Potem mi masował obolałe kostki :) Nigdy nie miałam czegoś takiego! Oby ostatni raz.
 
Mnie to prawie zawsze śni się seks:) Ale dziś w nocy śniło mi się że ktoś chciał mnie zamordować i okazało się że to moja kuzynka!I stała nademną z takim wielkim nożem, a ja się martwiłam żebym zdąrzyła ją powstrzymać!!! Okropny sen! Obudziłam się i jeszcze potem się bałam
 
a mi się dziś śniło, że urodziłam. nic z porodu nie pamiętam, tylko DATĘ.
28 lutego :szok: :eek: ;-)

proroczy sen? :-p :zawstydzona/y: oby nie, to troszkę za wczesnie...
 
Mi się dzis śnił Ridż (nie wiem jak to się pisze) z Mody na sukces:) Spotkałam go nad morzem. Był z obstawą, paparazzi i dużo sie działo i ajk mnie zauwazył to nie odstepował mnie na krok:) No i autograf swój złozył....na mojej głowie.. odgarnął włosy na bok od ucha i tak nad uchem sie podpisał,:-D Ja byłam zachwycona i dumna bo ze mną wszedzie chodził, wszyscy mi zazdrościli:D hahaha:)
 
Gaba zazdroszcze Ci snów o seksie :-) Ja mam ostatnio same koszmary. Od paru nocy śni mi sie moja teściowa, z którą nie mamy za dobrych kontaktów. Sni mi sie ze chce mnie zabić...:-( grrrr nie lubie takich snów bo budze sie bardzo zmeczona
 
patinka, ten z teściową to niezły:) Agniesiak a mi się ostatnio śniło że byłam przy kłótni, nie pamiętam jak oni się nazwyja, ale Ci z m jak miłość, ta co wróciła z jakiegoś rejsu i powiedziała mężowi że zakochałą się w kimś innym. Ja byłam przy tym, bo jakoś mieszkałąm z nimi
 
patinka, ten z teściową to niezły:) Agniesiak a mi się ostatnio śniło że byłam przy kłótni, nie pamiętam jak oni się nazwyja, ale Ci z m jak miłość, ta co wróciła z jakiegoś rejsu i powiedziała mężowi że zakochałą się w kimś innym. Ja byłam przy tym, bo jakoś mieszkałąm z nimi
Kuba i Olga:) Hehe:) Niezły sen:) A może my powinniśmy seriale kręcic?:-D
 
Witajcie, ja też ostatnio zauważyłam, że mam bardzo rozbudowane i realistyczne sny.:-( A co najgorsze najczęściej śni mi się, że coś złego przytrafia się mnie albo mojemu mężowi (jakieś wybuchy, ataki) podobno to normalne i mimo, że czujemy w związku z nimi niepokój i obawy, to wielokrotnie pozwalają nam na zrozumienie naszych odczuć związanych z macierzyństwem.
 
reklama
mi dzis pierwszy raz przysnilo sie moej dziekco... Ale to byl zly sen :-( Snilo m isie ze bylam na USG, ktore wykazalo 100% chlopaka, ktory niestety okazalo sie ze ma cos nie tak z glowka - wszystko wskazywalo na wodoglowie...:-(
Nie wierze w sny, ale jakis taki niepokoj pozostal... a do USG mam prawie 3 tygodnie... :eek:
 
Do góry