reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

Ze względu na przymusową obecność w Lublinie 5 marca jak która ma chęć i ochotę to się gdzieś na Czechowie spotkać możemy.:tak:

Wizytę mam na 17:10 więc tak ok. 15-ej lub jeśli nie będę miała w sobotę szkoły to przenocuję w LBN.

Ja w tych godzinach to musialabym isc z Jula a to niezbyt dobry pomysl:-D:-D:-D:-Dale na razie nie mówie nie, może zobacze jakie będa warunki atmosferyczne:happy:
 
reklama
Witajcie (Martus pozwoliłam sobie zamieścić to ogłoszenie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:)

Piszę oo Was w sprawie organizacji spotkania mam i nie tylko:-pz baby boom
Miejsca\e jeszcze nie jest znane , ale chciałabysmy orientacyjnie zapytać się ile mam byłoby zainteresowanych takim spotkaniem???

Zapraszamy przyszłe i obecne mamy, dzieciaczki również
BabyBoom zorganizuje nam miejsce spotkania, ale musimy wiedzieć ile mam i dzieci będzie...
szczególy u Marty i tutaj..
https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/forumowe-informacje-i-ogloszenia-34168/

Chetne mamuski proszę wpisujcie się ponizej.....
:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry