reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze testowania...

Lilith bardzo dobrze:) Podziwiam w Tobie wolę walki, tak trzymać, na pewno się uda :)
Sol, Tobie też życzę zafasolkowania do pażdziernika :)
 
reklama
Lilith bardzo dobrze:) Podziwiam w Tobie wolę walki, tak trzymać, na pewno się uda :)
Sol, Tobie też życzę zafasolkowania do pażdziernika :)
 
Cześć cześć, jestem tu nowa, więc chyba wypadałoby się z lekka przedstawić. Jestem mamą 1,5 rocznego Jasia i właśnie w sierpniu, a dokładnie 12 (w piątą rocznicę mojego ślubu) będę tesować. Mam nadzieję, że zrobię miłą niespodzinkę mężowi. Hm... no chyba że nic z "tego" nie wyszło, ale byłoby miło... Tak w ogóle to jestem trochę "po przejściach". Pierwsza ciąża: obumarła, druga: sukces, trzecia: puste jajo płodowe. Teraz będzie czwarta (mam nadzieję) i strasznie ale to strasznie się boję czy się wszystko uda. Mój gin ostatnio stwierdził, że u mnie to jest tak, że co druga ciąża się udaje. To by wypadało, że teraz się uda - zobaczy się.
Trzymam kciuki za wszystkie testowania aby były jak najbardziej owocne.
Lilith, współczuję ci bardzo, wiem co czujesz. Tym razem będzie dobrze.
 
Cześć cześć, jestem tu nowa, więc chyba wypadałoby się z lekka przedstawić. Jestem mamą 1,5 rocznego Jasia i właśnie w sierpniu, a dokładnie 12 (w piątą rocznicę mojego ślubu) będę tesować. Mam nadzieję, że zrobię miłą niespodzinkę mężowi. Hm... no chyba że nic z "tego" nie wyszło, ale byłoby miło... Tak w ogóle to jestem trochę "po przejściach". Pierwsza ciąża: obumarła, druga: sukces, trzecia: puste jajo płodowe. Teraz będzie czwarta (mam nadzieję) i strasznie ale to strasznie się boję czy się wszystko uda. Mój gin ostatnio stwierdził, że u mnie to jest tak, że co druga ciąża się udaje. To by wypadało, że teraz się uda - zobaczy się.
Trzymam kciuki za wszystkie testowania aby były jak najbardziej owocne.
Lilith, współczuję ci bardzo, wiem co czujesz. Tym razem będzie dobrze.
 
Sol dziekuje!JA tez bede za ciebie trzymac!Napewno ci sie uda!!

Ilinka...slonko...chyba niemusze nic dodawac...

Bea2! witam cie w naszym gronie!mam nadzieje ze uda sie teraz!(wkoncu 12 mam urodzinki)i bede bardzo bardzo mocno trzymac kciuki!A z fasolinka napewno bedzie wszystko dobrze!Wkazdym razie niema co sie poddawac i trzeba wierzyc!A wiara czyni cuda!!!wielki calus dla Ciebie i dla Jasia!!
 
Sol dziekuje!JA tez bede za ciebie trzymac!Napewno ci sie uda!!

Ilinka...slonko...chyba niemusze nic dodawac...

Bea2! witam cie w naszym gronie!mam nadzieje ze uda sie teraz!(wkoncu 12 mam urodzinki)i bede bardzo bardzo mocno trzymac kciuki!A z fasolinka napewno bedzie wszystko dobrze!Wkazdym razie niema co sie poddawac i trzeba wierzyc!A wiara czyni cuda!!!wielki calus dla Ciebie i dla Jasia!!
 
Hej Sol :) Oryginalny nick- może niedyskretne pytanie, ale z pewnej książki ? :) ? Masz takie samo usposobienie? Jak tak to super:) pozdrawiam
 
Hej Sol :) Oryginalny nick- może niedyskretne pytanie, ale z pewnej książki ? :) ? Masz takie samo usposobienie? Jak tak to super:) pozdrawiam
 
reklama
Do góry