reklama

Nasze wakacje

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez stanki3, 9 Czerwiec 2007.

1. stanki3

stanki3 Mamy lutowy'07 Początkująca(y)

skoro wakacje zblizaja sie wielkimi krokami to postanowiłam otworzyc nowy wątek z propozycjami, uwagami, radami itp.
    Jakie macie pomysły na swój urlop??? Ja szukam miejsca nad morzem w jakiejś małej miejscowości na zachodnim wybrzezu Bałtyku i ciężko(praktycznie wszystko pozajmowane to co mnie interesuje). W sumie nie wiem czy wypocznę bo same wiecie jak to z dzieckiem ale nie mamy innego pomysłu, ja jeszcze chcialam jechac nad jezioro ale nie mamy pomysłu gdzie (mazury odpadają), moze Wy dziewczyny znacie jakies fajne miejsca????
    Mam nadzieje że watek sie przyjmie i każda z nas wypocznie, wyjedzie i spedzi cudne wakacje:-)

2. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

........

Ostatnia edycja: 18 Grudzień 2008
  3. reklama
  4. Tycia

Tycia Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

Mama cos wspominala,ze kupi camping niedlugo...Jak kupi,to pewnie tez pojedziemy sobie nad morze:-).Jak nie kupi,to juz nie wiem.ogolnie nie jestem kasiasta w tej chwili.dochodizmy do siebie po komunii synka:-),a planujemy w drugiej polowie lipca chrzciny:tak:

5. Gosia_k23

........

6. Tycia

Tycia Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

Do tego jedzenie i atrakcje.musialabym wziac ze 2 tysiaczki pewnie.Nie umiałabym dzieciakom odmowic czegos:no:.

7. nuśka 23

nuśka 23 Mamy lutowe'07

Tyciu, masz racje jechac na wakacje i oszczedzac to nie jest zabawa:no: wolalabym wcale nie jechac.....chociaz wiadomo ze tez nie szlalabym tak na 100%:dull:;-)

8. stanki3

stanki3 Mamy lutowy'07 Początkująca(y)

Gosia k23 ja tez chcialam jechac do Gąsek, ale nie znalazlam wolnych miejsc:-(dlatego też jedziemy do Rewala, juz postanowione:-)
    W takim razie życze Wam udanego wypoczynku.

9. Gosia_k23

......

10. reklama
  11. Kasiad

Kasiad Mamy lutowe'07 Fan(ka)

Stanki, zeszłoroczne wakacje spędzałam z rodziną w Rewalu. Bardzo nam się podobało :tak:

12. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

jesli nie robiłoby to wiekszego problemu to czy mogłabys pisac wieksza czcionką?
    nic nie widze:no: a raczej słabo

Poleć forum