reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

Fajny sposob:tak:.Ja zawsze wyjezdzalam do jakies kwatery,ale to strasznie duzo kosztuje.Wolalabym zosatc dluzej,a w troche gorszych warunkach.Dla mnie lepszy jesty wyjazd z cycochem niz ze slioiczkiem:tak:.Mleczko zawsze cieplutkie,od razu gotowe,a ze sloiczkiem trzeba kombinowac i uwazac na ubrania:no:.
 
reklama
Och tak sie naczytałam ze juz bym chciala znalezc sie z daleka od domku:happy2:nad jakims jeziorkiem albo morzem <a to morze to wszystko przez Tycie;-)bo wkleila zdjecie synka z nad morza:-D>
My sobie z mezem robimy wakacje nad jeziorkiem w Drzewoszewie <juz pisalam o tym> w domku. Poniewaz jest bardzo duzy to jedzie z nami moja siostra z dziecmi....juz Wam znanymi Dawidkiem i Oliwka;-):rofl2:
 
A ja jeszcze nic nie wiem,czy pojade czy nie.A ja widze tego mojego Bartka z nogami w morzu,to mu tak zazdroszcze...:tak:
 
Cześć Ciocie :)
Ale macie fajnie z tym morzem :) i widze ze nowy temacik powstał więc i jak cos napiszę.
Ja własnie wróciłam z mini wakacji w tym roku chyba nigdzie nie wyjedziemy na dłuzej, teraz wrócilismyz weekendu w Opolu odwiedziałm kuzynkę, zwiedzilismy miasto odpoczełam troszkę od codzienności i nabrałam sił na dalsze macierzyństwo :),A moze bede na festwialu w Opolu jak sie jeszcze wybierzemy :) fotki oczywiscie zaraz wysle :) Zopsia była strasznie grzeczna ale bardzo duzo jadła :szok:
mamy zamiar wybrac sie jeszcze do Zakopca i Wrocławia (tu tez do znajomych)
A morze to chyba odpada ze względu na remont domku, bo wole odpuscic sobie teraz wakacje a juz na wiosne mieszkac osobno bez tesciów :):-)
 
A my w lipcu wyjezdżamy nad jeziorko,mąż ma prawie 2 miesiące urlopu,jak nie bedzie dorabiał,to będziemy wypoczywac i wypoczywać,juz nie mogę się doczekać.No i może troszke pożeglujemy,to nowa pasja męża.
 
to ja tez nad morzem bo do rodzicow co drugi weekend do gdanska jezdzimy aby sie z malcem pobawili. a tak to nie w glowie mi wakacje dodatkowe utrapienia. chyba juz zbyt zmeczona jestem i w gre by wchodzilo totalne all inclusive wlacznie z super niania.:-D amly fakt ze tylko na cycku to jedzenie z glowy ale zasypianie on musi slyszec jakis szum no i w dzien nic nie spi to co to za wakacje dla mnie chyba ze dla meza. pewnie za 2 lata polecimy gdzies pod palmy we troje.
 
he ja tez beda wczasowac sie nad morzem:-D:-D:-D:-D
a w lipcu zamierzam na 2 tyg pojechac z dzieciaczkami nad jeziorko dp Borówna niestety bez meza bo w lipcu akurat zaplanowalismy remont w domu i ktos go niestety musi dopilnowac:tak:
 
reklama
Do góry