reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2016' rozpoczęty przez bluelovi, 10 Sierpień 2015.

1. bluelovi

bluelovi Fanka BB :)

Dziewczyny piszmy w tym wątku o wizytach, badaniach i dodajmy tu zdjęcia z usg naszych groszków i fasolek <3<3<3

2. bluelovi

Ja juz po wizycie ,lekarka mnie zbadala i zroila usg i wgl malo co bylo widac najpierw nie mogła w jaju plodowym nic zobaczyc , pozniej zmierzyla dziecko ze ma tylko 2.7 mm a pecherzyk ma 22mm co mnie dziwi bo jak bylam prywatnie w pon. to lekarz jak mi pokazal monitor to widzialam wyraznie mala kulke z bijacym sercem powiedzial ze ma 3mm a pecherzyk 17mm , skoro pecherzyk urusl to dzidzia tez rosnie tylko na slabym sprzecie lekarka nie widziala dobrze?? ;(( jestem smutna ;( mam przyjsc na usg za tydzien w czwartek mam nadzieje ze dzidzia urosnie ;(

3. reklama
  4. Martita29

Martita29 Moderator

Ja juz po wizycie, mam kartę ciąż i skierowania na kolejne badania w tym usg na 17 września. Witaminy jakie mam brać to vita mama.

5. bluelovi

martita gratki wizyty ;*

ja mam brac kwas foliowy narazie i za tydzien wizytka , strasznie sie niepokoje ;( dziecko mi sie kurczy ;(

6. Martita29

Martita29 Moderator

Bluelovi a może sprawdź beta hcg w odstępie dwóch dni?

7. bluelovi

no tylko ze ja nie mam mozliwosci latac po wynikach , maz i tak dzisiaj nie poszedl do pracy zeby zostac z maluchami ;( muszee czekac ;(

8. renia1321

renia1321 Moderator

bluelovi przecież to niemożliwe żeby zmalało :-D Różny sprzęt to i pomiary się różnią, wszystko będzie dobrze :tak:

9. stacy

stacy Fanka BB :)

Bluelovi - różne sprzęty to i różne pomiary.

Ja mam kolejną wizytę 18 sierpnia :-)

10. reklama
  11. klaudynaaa

klaudynaaa Fanka BB :)

też myślę, że to kwestia sprzętu, ja mam wizytę w poniedziałek

12. bluelovi

Dzięki dziewczyny ;* wierze w to że dzidzia za tydzien bedzie juz duza :tak:

Poleć forum