reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Ja juz po wizycie ,lekarka mnie zbadala i zroila usg i wgl malo co bylo widac najpierw nie mogła w jaju plodowym nic zobaczyc , pozniej zmierzyla dziecko ze ma tylko 2.7 mm a pecherzyk ma 22mm co mnie dziwi bo jak bylam prywatnie w pon. to lekarz jak mi pokazal monitor to widzialam wyraznie mala kulke z bijacym sercem powiedzial ze ma 3mm a pecherzyk 17mm , skoro pecherzyk urusl to dzidzia tez rosnie tylko na slabym sprzecie lekarka nie widziala dobrze?? ;(( jestem smutna ;( mam przyjsc na usg za tydzien w czwartek mam nadzieje ze dzidzia urosnie ;(
 
martita gratki wizyty ;*

ja mam brac kwas foliowy narazie i za tydzien wizytka , strasznie sie niepokoje ;( dziecko mi sie kurczy ;(
 
no tylko ze ja nie mam mozliwosci latac po wynikach , maz i tak dzisiaj nie poszedl do pracy zeby zostac z maluchami ;( muszee czekac ;(
 
bluelovi przecież to niemożliwe żeby zmalało :-D Różny sprzęt to i pomiary się różnią, wszystko będzie dobrze :tak:
 
reklama
Do góry