reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Ja mialam usg w skonczonym 27tc czyli za szybko choc placilam jak za genetyczne chyba bo 300. I co myslicie ze jutro znow?
 
Ja 3 ciego genetycznego nie mialam. Mam usg co 2 tyg robione wszystko jest ladnie i moja lek stwierdzila ze mozna sobie odpuscic zwlaszcza ze u mnie w klinice 1 i 2 bylo bezplatnie a 3cie juz odplatne.
 
Reniu ja ogólnie przed każdą wizyta się denerwuje. Ale teraz te twardnienia,bóle jak przy @, klucia, skurcze itp wszystko sprawia że martwię się czy coś się nie dzieje. Do tego myśl że jestem w 34tc a córcie urodziłam w 36 tc też mnie stresuje ale teraz od 5 tc biorę luteine i jak na razie pomaga i trzyma wszystko więc myślę że będzie dobrze :-)
Kitki to trzymam kciuki :-)
Beata ja nie wiem czy usg będzie było by super :-D
Aniabuu za ciebie tez trzymam kciuki :-)
Milka i za was też :-) i za resztę jeśli jeszcze któraś ma wizytę :-)
 
reklama
Do góry