reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Betkaa w srode zaczne 17.ja jestem w tej ciazy jakas przewrazliwiona strasznie sie boje.w poprzednich tak nie przezywalam .bylam w ciazy blizniaczej i tez jakos bylo wszystko ok nawet do glowy nie dopuszczalam zlych musli teraz jest inaczej.szczeze to ja juz zapomnialam jak to jest .ostatnio bylam w ciazy 9lat temu
 
reklama
Dobrze wiedzieć, że nie ja jedna mam takie myśli... bo mój mąż to kompletnie nie rozumie czego się boję..Dla niego jak się nic złego nie dzieje to jest wszystko dobrze :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do plci to mnie na prenatalnych jak bylo 13,2 powiedziano ze bardzo dobrze widac plec. Na 90 procent chlopak. Na Usg tydzien temu tj w 16 tygodniu lekarz potwierdzil. Z corka mi powiedziano wstepnie dopiero w 18 tygodniu
 
reklama
Do góry