reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
:-) te zdjęcie to raczej zawsze chce dla rodziców, żeby im coś pokazać bo wątpię aby kiedykolwiek miała je później oglądać zwłaszcza z Synkiem :-) i tak najlepsze jest to z 10tc kiedy przypomina Bałwanka :-)
U mnie to też było połówkowe :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila, Marlenka, Agica gratulacje udanych wizyt! Dobrze, że maluszki zdrowe :)

Cherry, Bellina trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze podglądanie dzidziusiów! ;)
 
Powitanko cioteczki :) My dzisiaj z dobrymi wieściami :) Nina nadrobiła dużo a Feluśka troszkę zwolniła i dzisiaj różnica wynosi zaledwie 7% - nie jestem naiwna i wiem, że pewnie gdzieś w pomiarach coś poszło nie tak, a róznica jest jednak większa, więc nie zdziwi mnie jak za 2 tygodnie wskoczy znowu na 20%, ale nie zmienia to faktu, że jest lepiej, że jest znaczna poprawa, nawet przepływy wypadły dzisiaj bardzo ładnie, lepiej niż wsześniej, więc jestesmy dobrej myśli. Dziewuszki ważą ok 380g i 350 g i raczej do gigantów się zaliczać nie będą. Z racji dobrych rezultatów spotkania z lekarzem nie było bo na tym etapie i tak niewiele można zdziałać, więc pozostaje nam czekać i dalej trzymać kciuki, żeby szło ku dobremu :) Kamień z serca na następne 2 tygodnie :)
 
reklama
Super Gnidka!! Cieszę sie ze Nina sie wzięła za rośnięcie mam nadzieje, ze "dogoni" siostrę:) a co do wagi to bliźniaki chyba zawsze sa mniejsze niż pojedyncze dzieci , ja nie słyszałam nigdy o 4 kg bliźniakach:) trzymamy kciuki nadal no i ty pewnie lepiej sie czujesz?
 
Do góry