reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Teraz sie trzymajcie:D
Wiedzialam,ze Was pobije

Rano mielismy wizytę dzis 37t4d szyjka twarda jak stal nawet nie chciala jej pobudzac wskazania kochac sie kochac i kochac i nawet opieprzyla mnie za to troche.
A maly wazy 3288g!!!
Od 19.09 co drugi dzien ktg,od 26.09 codziennie a jesli dalej nic to 8.10 z torbami mam jechac na patologię ciąży takze musimy wziac sie z mezem bo dzidzia tak szybko nie chce się urodzic:)
Za to tym razem dał sobie nawet zrobic zdjecie i mamusia zakochana <3
 
Betka to do dzieła! Ja od poniedzialku startuje choc na samą myśl mi sie nie chce :( duzy brzuchol i zero popędu. Beatka waga cudowna! Duży chłop
ja mam to samo...ostatnio niechętnie bo brzuch duży i wogóle a gin mówi widać, że nie działacie ostatnio no i jak trzeba to trzeba bo nie chciałabym czekać jeszcze 3 tygodni:/
 
śpi na rączce:)
 

Załączniki

  • DSC_0019.JPG
    DSC_0019.JPG
    162,3 KB · Wyświetleń: 141
reklama
Do góry