reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Marcepanek jak ja Ci zazdroszcze!!!!!!! chetnie bym sie do Ciebie przylaczyla!!! caly czas mam nadzieje, ze w srode na wizycie uslysze dwa serduszka!!! blizniaki dwojajowe to moje marzenie!!!! Narazie tylko sila sugesti wygladam jabym czworaczki nosila ;)
Gratuluje baaaardzo!!!!!!
 
Marcepanek ale jazda gratuluje !! to ci niespodzianka za niepodzianka ale ci sie rok szykuje
ciekawe co nam tu jeszcze zaserwujesz :-)
a jak maz i rodzina na takie wiesci?
 
Witajcie, ja byłam w środę na wizycie. I na szczęście wszystko dobrze. Widziałam serduszko maleństwa, wszystko w porządku. Kolejna wizyta 8.06.2011.

usg_m.jpg

Trzymam kciuki za wszystkie styczniowe mamusie
 
pati a więc za bliźniaki &&&&&&&
beatko rodzinka jeszcze nie wie bo z wcześniejszego doświadczenia wolę poczekać co najmniej do 10tyg gdy będzie już w miarę bezpiecznie...Dokładnie za dwa dni minie rok od straty aniołka i o tej ciąży nie wiedział nikt do 7tygodnia ,dowiedzieli się siłą rzeczy jak szwagier musiał zawieźć mnie do szpitala bo dostałam krwotoku :-( Poronienie samoistne całkowite ale przez dwa tygodnie film z życia urwał mi się...straszny ból nie tylko fizyczny ,ale i psychiczny. Do tego byłam sama bez męża bo nie mógł dostać urlopu...a tu jeszcze małe dziecko w domu...
Mąż jest szczęśliwy i to bardzo ON by chciał mieć gromadkę berbeci :-)
duśka,panna.nikt gratulacje dziewczyny cudowne wieści :-)
 
Marcepanek - Gratuluję bliźniaków, będziecie mieli prywatne domowe przedszkole ;-)
Panna.nikt i Duska gratuluję już bijących serduszek ;-)

Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie i pierwszym USG. Z miesiączki wychodzi że dzisiaj zaczął się 7 tydzień, natomiast z usg wychodzi, że ok 5 tygodnia dopiero. Pęcherzyk jest prawidłowy i 1mm zarodek. Ale jeszcze nie bije serduszko i nie da rady stwierdzić czy żywy ;-(. Trochę mnie lekarz postraszył, że nie potrzebnie się zaszczepiłam na żółtaczkę (jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży). Następne USG 02/06 i wtedy będzie już widać czy wszystko ok ;-)
 
reklama
Do góry