reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

M

mamuśka23

Gość
Tutaj kochane bedziemy sobie opisywać nasze wizyty oraz wklejać zdjęcia naszych fasolek :-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Co prawda, zdjecia USG jeszcze nie mam, ale przedstawiam Wam pierwsze foto moje fasolki :-):-D:-)
230173_170930776297017_100001402865639_411652_4547781_n.jpg
 
Klavell - fasolka jak sie patrzy!!! to teraz czekamy na USG;-)

Ja mogla bym juz swoje usg wstawic ale niewiele na nim widac nie liczac powiekszonego endometrium -i duzo kropek:-D Pan doktor stwierdzil ze kazda z tych kropek moze byc dzidzia:-D oby nie nie wiem jak bym zniosła wiadomosc o ciazy mnogiej:-):p
 
Asteria ale by sie narobilo co
jak by sie okazalo ze masz wiecej niz 1 lub 2 dzieci
ja tam bym mogla miec blizniaki
ale zeby jedno z dwoch chociaz bylo dziewczynka
bo z 4 chlopakow to bym zwariowala ;-)
 
hehe ja tak samo mogłabym miec bliżniaki i najepiej 2 dziewczynki
Asteria aż jestem ciekawa jak to u Ciebie bedzie, fajnie jak bedziemy miec na wątku bliżniaki !!!!!!U
mnie była jedna kropka wiec nie mam szans juz ehh a szkoda 1
 
Asteria: będzie więcej do kochania :-) Ja też marzę o bliźniakach, ale tak sobie myślę, że chyba dopiero w 2. ciąży... Teraz wystarczy mi stresu tylko na jedno Maleństwo ;-)
 
reklama
Do góry