reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Gratuluję udanych wizyt! Śliczne maleństwa!

Ja wczoraj miałam wizytę. Wszystko ok. Dzidziolek ma ok 5,5cm + nóżki :) Posłuchałam serduszka. Bije jak dzwon. Jestem mega szczęśliwa Choć na początku usg bardzo się przestraszyłam, bo dziecko się wcale nie ruszało. Spało sobie spokojnie. Nie muszę Wam chyba pisac co mi przyszło do głowy. Ciśnienie chyba mi skoczyło z nerwów i od razu zaczęło fikac. :) Według wymiarów z usg wyszedł 12 tydzien, a nie 11t4d. Następna wizyta 9 stycznia. Do tej pory nic nie przytyłam, a według wagi u lekarza lekko schudłam. Czuję się już lepiej. Wymioty coraz rzadsze. Jestem pozytywnie nastawiona. :) Pozdrawiam Was wszystkie. Mam nadzieję, ze od nowego roku uda mi się częściej zaglądać i zacznę udzielac sie tez trochę na głównym watku. :)
 
reklama
Izula gratulacje ;) Ja się zirytowałam jak mnie lekarka badała i powiedziała o tym cc więc pewnie dlatego mój Urwis tak fikał że się nie dało zdjęcia zrobić :-)
 
Izula, gratki :)
Prija, mój Q od początku miał jakąś wielką główkę, nawet się lekarz bał, że będzie wodogłowie, no i przy porodzie ta glówka mi dałą do wiwatu, no niestety nacięcie mam mega (blizna wychodzi na pośladek), ale ważne, że dziecko się zdrowie urodziło. Oczywiście wodogłowia nie ma, ale dużą głowę owszem, po tatusiu :)
po porodzie (w grudniu) przy wypisie ze szpitala okazało się, że noworodkowa czapka zimowa jest na niego za mała i to o wiele za mała, musieliśmy nieźle kombinować haha.
 
Jestem, więc mój kukuś jest starszy o tydzień i jest wszytsko wporządku ma 22mm długości, moje wynki tez ok oprucz cukru :baffled: i znowu musze pić to świnstwo:crazy::no: ale cóż jak trzeba to trzeba. Zdjecie wrzuce późnie, kolejna wizyta 21.01.2013. pozdrawiam
 
Kochane witam:))))

My tez po wczorajszej wizycie meeega szczesliwe.....
Malenstwo fenomenalne, bardzo ruchliwe ,az tak ,ze Pani ciezko bylo czasem go do pomiarow zlapac:)))
Macha raczkami, a jak nie to rusza nozkami hahaha maly sportowiec:p i jeszcze tak slodko robil/ la dziubka:p hahha

Serduszko przepieknie bilo, nic mi natomiast nie mowila odnosnie wzrostu i terminu....moze dlatego ,ze zwyczajnie z wrazenia nie spytalam:p


IMG_3196.JPGIMG_3197.JPGIMG_3198.jpg
 
Tak bo z krwi cukier tez wyszedł mi za wysoki i ja wyniki wysyłam lekarzowi SMS- em i zaraz kazał mi zrobić glukoze i jednak muszę zrobić jeszcze raz bo wyniki z tego cukru nie są takie jak powinny:-(
 
Dziewczyny... relacja z poniedziałkowej wizyty

DSC07247.jpg

To mój Dzidek :-) z pomiarów wyszło, że jest o 5 dni starszy - czyli niby termin przeskoczył mi z 3.07 na 28.06 :-D wszystkie wstępne badania w porządku :-)
 
reklama
Do góry