reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

A nie idzesz prywatnie by Płeć sprawdzić i popatrzeć na maluszka?
Ja idę w 16 tc i między 25 a 29tc. Do tego HD, cudna pamiątka.
Popatrz na gruponie na oferty scanu, są niezłe.

A jak nie to kupuj, bo ruchy to nie wiadomo kiedy a na początku to i tak nie to samo.
 
reklama
LILITH plec to chyba w tym 20 tygodniu sprawdzaja, nie? Nie mialam w planach isc pomiedzy 12 a 20 ale nie wiem czy tyle wytrzymam, bo jak tylko super sie czuje to od razu mam czarne mysli :( Musze popatrzec na grouponie, bylabym spokojniejsza jakbym zobaczyla w 16 tyg. W 29 tygodniu bede w Polsce i tam napewno pojde na USG.
 
Tak, na polowkowym normalnie Płeć mówią. Ja teraz specjalnie nie szłam by wywalić więcej kasy w 16. Nie będę znowu tyle czekać a i chce poznać Płeć by w końcu się pochwalić rodzince i znajomym.
Podstawowe z płcią to 40f u mnie bez zniżki.
Ja idę na packe crystal. 15 min. W 4d/HD. Płyta z filmu plus ze zdjęć plus 4 drukowane śliczne zdjęcia i poznanie płci, płace 60f ale jeszcze mam zniżkę.
Kiedys ta sama pake bez zniżki na gruponie miałam za 42f, warto zerknąć.
Po synku mam piękne pamiątki, teraz tez chce szczególnie ze ostatnie maleństwo to będzie.
 
Ja się trzymam tylko i wyłącznie daty z om- bo te usg przekłamują ( tym bardziej jak dziecko jest większe i normy szybciej przekracza). Drugi synek według usg na końcu ciąży był 3 tyg do przodu a urodził się 5 dni przed datą z om..;)
 
LILITH, moze to glupie ale z Wiki nie mam zadnych filmow, zdjec 4d itd i jakos mam wyrzuty sumienia robic przy nastepnym ;) Ale dzieki za ten pomysl z grouponem, moze skusze sie w 16tym :)

A Ty bedziesz sie chwalic ogolnie ciaza dopiero wtedy czy plcia ?:) Ja juz wiekszosci powiedzialam z tej radosci haha
 
Dzoasia.. Ty.. Nie swiruj ze tak powiem. Ja ze starsza tez nie mam. Mam jedną płytkę, jechałam na fo usg specjalnie do miasta obok by porobjc porządnie przepływy i badania. To wszystko.
Dlatego przy synku stwierdzilam, ze to juzminne czasy, wszystko łatwiej dostępne i pamiątka musi być. Nie sądziłam tez, ze jednak uda mi się zajść w kolejną ciaze, wiec tym bardzisj chcialam to mieć.
Tak wiec nie sugeruj się cora, ona już dużą jest i nie ma co porównywać.
Może idź jak dzidzia juz sama sliczna buzie pokazuje?? Później też jestbspory odstęp między scanami jak jest Oki.

Jeszcze nikt nie wie.. Tylko lekarze, instruktorka córki i babeczka prowadząca dom opieki kotów.
Nie wiedzą znajomi, w szkole córki, Cory koleżanki przez co ona rozpaczą.. No i.. Rodzinka. Czyli nie wie nikt. Ukrywam sis hihi.
 
Wow LILITH to masz silna wole, ja tez nie chcialam nikomu mowic, ale nie moge sie powstrzymac :) Jedynie Wiki nie mowie do czwartku bo dziecku ciezko byloby mi wytlumaczyc jakby cos sie stalo, kiedy ona tak bardzo czeka na rodzenstwo ( wiem, wiem, dopoki sie nie urodzi nigdy nie ma gwarancji ze wszystko bedzie ok :/)
 
Fajny pomysł z tym gruponem. Zaraz poszukam czy w Wawie coś jest. Wow rzeczywiście masz silną wolę. Ja powiedziałam tylko kilku osobą . Mojej mamie,bratu. Przełożonym w pracy i jednej koleżance w pracy. I przypadkiem wie mojej mamy znajoma bo była przy tym jak mówiłam o tym mojej mamie A ta piszczala ze szczęścia i później musiała się tłumaczyć o co chodzi [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt :)

I mam takie pytanie, w którym tygodniu poznalyscie płeć dziecka?
Jutro mamy usg i zastanawiam się czy faktycznie jest szansa żeby dowiedzieć się czy dziewczynkę czy chłopca noszę pod sercem?

Wiadomo,ze zdrówko maluszka najważniejsze aaaale ciekawość mnie zżera :D
 
reklama
Gratuluję wszystkim udanych wizyt :)

I mam takie pytanie, w którym tygodniu poznalyscie płeć dziecka?
Jutro mamy usg i zastanawiam się czy faktycznie jest szansa żeby dowiedzieć się czy dziewczynkę czy chłopca noszę pod sercem?

Ja na genetycznym 13 i jeden dzien

Wiadomo,ze zdrówko maluszka najważniejsze aaaale ciekawość mnie zżera :D
 
Do góry