reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
1462352954-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super dziewczyny, gratuluję ślicznych dzidzi :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Emalka, gratki :)
Iza, Karola kciuki za dziś &&&
Pterusińska, Ty dziś masz powtórke?

Ja dopiero wieczorem, o 20:30, jak mąż wróci z pracy, to jedziemy do Krakowa. Zasnąć nie mogłam, dopiero o 1, a obudziłam się o 5 i ciągle o tym myślę. Musi być dobrze.
 
Powodzenia dziewczyny. Ja miałam dzisiaj pierwsza wizytę z wywiadem, zakładaniem książki i badaniami krwi. Jutro Usg którego się nie mogę doczekać a za 4 tygodnie dostałam wizytę z lekarzem z racji tego że brałam progesteron czego tu się nie praktykuje...napisali że będą omawiane wtedy minusy?!?!
 
reklama
Dzoasia bo padne.
Ja w poprzedniej pow. Od razu. Teraz w ogole. Po co mówiłaś? Co im do tego?
Ryzyko to rąk u dziecka. Tez mi mówili.
Szok, tak późno kartę zakladac.. Ja w 9 i poprzednio w 8 miałam i od razu widzialam moja prowadząca ginke. Teraz do niej znowu idę 10. Od razu wypytam kiedy się na cc umawiamy hihi, pewnie po polowkowym. Uwielbiam ją, cudowna kobieta.
Za to ja nie mam położnej. Wiec tez inaczej, nie chce bo mam numer do lekarki jak co. I widuje ja zamiast położnej.

Tez się denerwuje, widze ze mam jeszcze dwa dni a już szaleje z nerwow..

Przeleci nam i wszystko będzie dobrze!!
Milia bardzo późno..

Pterusińska właśnie nie wiem.. Gosia ja wpisała tak to nie tykam. Juz pytalam co z tym ale cisza..

Iza kciuki mocniej Zaciskam!!
 
Do góry