reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wytwory, wyroby- te pisarskie, szyciarskie... wszelakie:)

reklama
dziewczyny wiem, ze jest tu wiele dziewczyn, ktore maja swoje pasje, wiec inspirujmy siebie nawzajem, chwalmy,podpowiadajmy bo wtedy zycie jet kolorowsze a przez to piekniejsze:)
 
No dobra to ja pokaże swoje wypociny tylko błagam nie śmiejcie się:zawstydzona/y: ja naprawdę lubię to robić mimo, że nie za ciekawie mi to wychodzi:baffled:
chciałabym pójść na jakieś warsztaty, ale po pierwsze, na tym moim zadupiu nie ma takich, a po drugie nawet jakby były to mnie nie stać:zawstydzona/y:
To są zwykłe rysunki na papierze, ale znalazłam fajny i niedrogi sklepik z "płótnami" i chyba zainwestuje w jedno na początek i zobaczymy czy warto:zawstydzona/y:
281e9ow.jpg

qode1t.jpg
 
dubeltowka ślicznie!
ja kiedys tez malowalam... lubie to do dzis, choc nie maluje... nie wiem dlaczego
moze dlatego ze mama we mnie to zdusila
malowalam od dziecka.... nawet 1 miejsca zdobywalam
niestety mam mame jaka mam... i ona bardzo dobitnie wybila to z glowy :-(
(w zlosci o *******y wywalala mi farby, niszczyla prace... duzo by pisac ale to nie w temacie).

teraz sobie szyje jak wiecie... niektore znaja moje prace ale wkleje je bo je lubie ;-)
link do mojego bloga :-)
Szyciaki
uwielbiam tez zdjecia robic... czekam az dzieci wyzdrowieja by w naturze cos popstrykac ;-)bo i
le mozna dzieciom hehehe
to stronka znowu na moje ulubione wlasnorecznie wykonane fotki , po prawej stronie macie katalogi :tak:
http://larvunia.digart.pl/digarty/

...moze kiedys sie odwaze i cos tez zaczne malowac... ale puki co zbieram sie na robie narzuty cos a'la marta nasza co ma :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, REWELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szyciaki
już znam i często zaglądam a Dubletówka- Tyś mnie zaskoczyła, nie wiedziałam, że malujesz!! Super!:)

Zebra, Zołza, Ironia- wrzućcie tu linki do swoich blogów. Niech tu w jednym miejscu będą nasze dzieła wszelakie:-):tak:

Marta, czekam na jeszcze więcej fot Twoich poczynań:tak:
 
Larvunia, to smutne, co pisałaś o mamie... Moja nie niszczyła mi nic, ale kiedy wszyscy mnie chwalili za to, co pisałam, mama pilnowała, żeby mi woda sodowa nie uderzyła do głowy. Chciała dobrze, ale wyszło tak, że jednego dnia sama wyrzuciłam wszystko, co napisałam, bo mama ciągle się czepiała o bałagan, a miejsca nie było...

Iza, super prace, zwłaszcza drzewo mi się podoba! :-) Pięknie jest mieć swoją pasję :-)

 
Larvunia - współczuje takiego podejścia Mamy...:baffled:
Dubeltówka86 - drzewo super !
Ja niestety zbytnio nic nie potrafię rysować, fotografować, z igłą ew. pisać ale niezawodowo to ostatnio baaardzo mało i z potrzeby serca i zdecydowanie do szuflady. :sorry2:
 
reklama
Kupiłam w empiku filc ale mało, bo drogi... Uszyłam dzisiaj KRÓLIKA- TULIKA:)
OTO ON:happy2:
Zdjęcie1139.jpgZdjęcie1140.jpg Miesio zachwycony:) Zdjęcia znów byle jakie, bo u mnie znów ciemno i znowu komórką!:/ Ten turkus w realu jest cudny- taki ostry. Zaraz szuję dalej:happy2::happy2::happy2:

Ironia- a wieczorem siadam do czytania!:-)
 
Do góry