reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

reklama
Blair śliczny kombinezon! Cudeńko!

Kamila1982 ja kupiłam jednak lateksowo piankowy :-)

Mam pytanie, w jakiej temperaturze pierzecie pieluchy tetrowe, flanelowe?
 
Kamila, ja kupiłam kokos sprężyny lateks. Jakoś tak najlepszy mi się wydawał z tych co były w moim zakresie cenowym.

Malinka, ja piorę pieluchy z innymi ubrankami (segreguję kolorystycznie) czyli 30-40 stopni. I tak później je prasuję. Nie wiem czy to dobrze bo ja on niedawna pralką się posługuje :/
 
SO happy jutro Ci napisze jakiej jest firmy, bo teraz nie mam jak bo juz G śpi w tym pokoju gdzie jest schowany kombinezon.

Malinka dzięki :* ja prałat pieluchy razem z ręcznikiem kąpielowym w 60° a później oczywiście prasowanie :)
 
Malinka, ja białe pieluchy na 90, białe rzeczy na 60° i kolory na 40° wszytko w programie Baby, który mam w pralce. Potem prasuję. Mam już 80% rzeczy wypranych i wyprasowanych. Jutro ma przyjść zamówienie z kolejnymi kapsułkami Jelppa, bo pierwsze pudełko już się skończyło :O Więc skończę tę robotę do końca tygodnia :)

Blair, kombinezon prześliczny!
 
Ja piore wszystko na 60 st ale nie jako gotowanie a 60st normalnego prania mieszanego taki program maam osobno biale i osibno kolorowe do koloru dorzucilam reczniki tez. Nasze reczniki gotuje w 60st lub 90 tak samo pieluchy ale tym razem mam tylko 3szt flanelowych i 3 tetrowe wiec dorzucilam do dzieciecych i wypralam razem z kolorem .
Dzieciece wszystko wyprasowalam i tyle
 
Hmm ja na razie wyprałam wszystko na 40 stopni tryb bawełna z dodatkowym płukaniem dedykowanym dla alergików i dzieci, bo ta stara pralka nie ma trybu dzieciowego a w nowym domu pralka jeszcze nie podłączona... Więc chyba te pieluchy wypiore w 60? No i oczywiście prasowanko

Wczoraj jak skladalam ciuszki do worka to zauważyłam że coniektore mają małe czarne ślady i gdzie na używanych nie byłam pewna czy one były tak gdy zobaczyłam na nowych to się wscieklam, ta stara pralka musiała mi je ufaflunic :| teraz nie wiem czy nie wypiore wszystkiego jednak od nowa po przeprowadzce ehh.. Chciałam se ułatwić...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry