reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

zeberko a miałaś okazję go użytkować? Bo koleżanka polecała mi Mutsy Transportera w swoim czasie a później powiedziała mi, że cośtam jej pękło, więc nie wiem na ile obiektywna ta jej opinia jest
 
reklama
polecam jogurty nestle dla maluszków po 6 mcu, jest gruszkowy, truskawkowy, malinowy i jagodowy, są w 4 paku i tylko pojedynczy smak ,Tymcio jadł gruszkowy i jest zachwycony i przemycam mu jeszcze w jogurcie łyżeczkę kaszki mlecznej nestle, je aż mu się uszy trzęsą, już zamierzam kupić kolejny smak, niestety są drogie bo taki 4 pak kosztuje ok 9-10 zł(zależy gdzie) ale co się nie robi dla maluszków :tak:
 
Ostatnia edycja:
Nasz najnowszy zakup - przyszedł dziś :-D Podoba nam się bardzo, a jak się będzie sprawdzał, powiemy za jakieś 2-3 miesiące ;-)

STP66900.jpgSTP66897.jpg
 
super fura :-)
zolza mialam sie pytac.... a zawsze zapomne.. Dlaczego scielas wlosy? Teraz Ci tez slicznie, ale chyba wolalam Cie w dluzszych ;*
 
Larvuniu, dziękujemy! :-) Nareszcie mamy zieloną furę :-D

Co do włosów - muuusiałam coś zmienić, ale też wolę siebie w dłuższych - już hoduję ;-) :*
 
zolza no miałam pisać, że fura oczywiście zielona:-D ale mnie uprzedziłaś:tak: daj znać jak się sprawdza, ciężki jest? Ja powoli rozglądam się za czymś lżejszym na wiosnę. Co to za model?
 
Ja-Zołza - Edi to kawał chłopa:szok: Młoda to by się w takiej furze utopiła i to dwa razy. :sorry: Ale my na codzień też zieloną jeździmy. :laugh2:Niezależnie do tego co napisała Larvunia to we włosach do ramion wyglądasz bardziej... dziewczęco. :-pDobrze, że my nie musimy podejmować decyzji wózkowych - oba przerabiają się na spacerówkę. Koleżanka dodatkowo obiecała parasolkę.
 
Mrsmoon, wstałam, podeszłam do wózka i podniosłam go. K. patrzy na mnie dziwnie i pyta się: "Gdzie z tym idziesz?". Ja, że nigdzie, tylko dziewczyny pytają, czy jest ciężki ;-) :-) No więc nie jest :-D Waży ok. 10kg [różnie podają różne źródła :-p]. To jest Baby Design Sprint - pod nazwą link do naszej aukcji.
Jak do tej pory wg mnie najsłabszym punktem tego wózeczka jest budka - mało stabilna i raczej od słonka będzie chronić, niż od deszczu. Ale dostaliśmy też folię przeciwdeszczową, więc i opady nam nie straszne ;-)

Forever, ano duży jest, duży :-) Nie mogę się doczekać spotkania i zestawienia Ediego z Krysią :-) jak z niej taka kruszynka :-)
Co do włosów, masz absolutną rację, ale grzywka mnie wku*#!a i tęsknię za dłuższymi ;-)
 
reklama
zołza
Na Olka czeka baby design mini jeszcze po Ameli 2 zimy przejezdzil (a było sniegu) i jest na chodzie wiec polecam firme. Mam nadzieje, ze twój wiekszy model tez sie sprawdzi.
 
Do góry