reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

barmanka - matko !! super wieści !!!! kciuki trzymamy :-) ostatnio nawet o Tobie myslałam :tak: my również polecamy xa :-) super się sprawdza - no ale to zalezy kto czego potrzbeuje

u nas najwazniejsze byly
pompowane kółka
waga
wymiary do auta :)
 
reklama
Barmankoooooo! Witaj :-D Ale fajnie Cię widzieć :-) W sprawie wózka nie pomogę, bo nie znam się na x-landerach. Ale baaardzo się cieszę, że "jakoś tak wyszło" ;-) :-)

 
barmanko ten wozek ma nasza cinamon,ja nad nim myslalam ale ma wezsze siedzisko niz w xa.Zapytaj u majowek,tam chyba ktoras dziewczyna ma.Gratuluje nowego zycia rosnacego w Tobie!!!
 
Właśnie XQ jakoś mnie zauroczyło...ale to się wszystko okażę jak do Polski pojadę, bo oglądając fotki na necie nie da się wybrać wózeczka. Na razie zbieram informacje..

Dzięki za gratki. Coś mi się z kompem dzieje, nie moge emotek żadnych wstawić...

Mrsmoon, dzięki za namiary, na pewno odezwę się na majówkach, do cinamon też napisze priv.
 
Ostatnia edycja:
reklama
My też jeszcze w gondoli i tak pewnie do wiosny, o wystające nóżki Młodej się nie obawiam ;-). Do obu wózków mam spacerówkę plus koleżanka obiecała mi parasolkę. Ale CC faktycznie zgrabny :tak:
 
Do góry