reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

reklama
Polecam:
- pieluszki Dada, póki co żadnych niespodzianek nie było :)
- chusteczki Dada zielone, są mniej mokre od niebieskich
- laktator ręczny Medela
 
U nas też pampersiaki w użyciu jak wspominałam głównie noc i wyjścia, a w ciągu dnia dada - mamy 2 bo problem jest z dostaniem 1 i moja hanula to chudzina więc zdarza się że przeciekają, ale dupka znosi je ładnie - nic się nie dzieje, więc póki co zostajemy przy nich.
Wkładki laktacyjne mam jakieś lidlowskie za 7zł i powiem szczerze, że nie zdarzyło mi się żeby przeciekły - choć ja jakiś potopów nie mam, głównie leci w nocy z wolnej piersi, jak mała opróżnia drugą, nie wiem czy ta druga się buntuje że akurat z niej nie pije czy co :confused2:;-)
AAA i rożek kompletnie nieprzydatny, mała się w nim topi - skrojony jest chyba na 3 m-ego grubaska :sorry:
 
Pieluszki DADA-polecam ma 100% mieciutkie jak pampersy. Narazie jestesmy na 1 (Dada i pampers) ale kupiłam ostatnio 2 szt. rosmanowskich 2 (bo maja takie male opakowania) i tez nie przeciekły wiec jak skonczymy te 1 to juz w 2 wejdziemy Dady.
 
Icak, ja też tak mam, że jak Ada pije z jednej piersi to z drugiej zaczyna lecieć. Zwłaszcza w nocy albo w ciągu dnia jak dłuższa przerwa w karmieniu. I koszulki ciągle zalane ;)
 
Icak i Blusia
Ja tez tak mam i to nie tylko w nocy, po prostu jak mały je z jednej to druga produkuje i leci, a ze ja mam nadmiar pokarmu to wkładki na noc nie daja rady - stosuje podpaski ;-) Tak pomyslałam, ze powinien byc jakis bank mleka by te kobiety co maja za duzo mogły oddac tym potrzebujacym :-D Cos jak oddawanie krwi.
 
Icak i Blusia
Ja tez tak mam i to nie tylko w nocy, po prostu jak mały je z jednej to druga produkuje i leci, a ze ja mam nadmiar pokarmu to wkładki na noc nie daja rady - stosuje podpaski ;-) Tak pomyslałam, ze powinien byc jakis bank mleka by te kobiety co maja za duzo mogły oddac tym potrzebujacym :-D Cos jak oddawanie krwi.
dokładnie tak samo u mnie - a na podpaski nie wpadłam, dobra myśl!:tak:i tetrówka podkładana pod brodę malucha przy karmieniu zmieniana co karmienie, bo jak mi po paru sek. wypływa tak pod ciśnieniem mleko (jakos na początku karmienia) i mały wtedy wypuszcza, to zatykam tetrą - no i do wymiany...
 
pamietam ze kolazanka miala tyle mleka ze oddawała właśnie do takiego banku mleka i do domów dziecka też woziła ale to było w usa :-)

Aktualności

ogóleni jest cos takiego jak bank mleka looknijcie :-)
 
Mrsmoon - na chude nóżki proponuję newborny z Rossmana :tak:
Andariel - mi się właśnie zapach Paklanek średnio podoba ale kolor... "bezpieczny" ;-)
Wkładki laktacyjne Johnson&Johnson są o niebo lepsze od Belli bo się tak nie zwijają gdyż są wyprofilowane.
Co do czegoś pod brodę Malucha to dostałam specjalne małe śliniaczki. :-)
Co do Oilatum to dlaczego nie mogli zrobić w pompce :wściekła/y: Musiałam kupić specjalne opakowanie aby przelać - jak na jednym ręku Młoda z brudną dupką - a ostatnio i pleckami i nóżkami :-p - to trudno gmerać przy zakrętce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
forever- ja kupilam zwykła parafine ciekła w takiej buteleczce jak spirytus i spokojnie jedna reka da sie wyciskac no i lepiej naoliwia ciałko ;-)
 
Do góry