reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

Ironia, Ada dostała kolczyki, zestaw grawerowanych sztućców (na każdym wygrawerowane imię, na dużej łyżce od kogo, na małej waga, wzrost, godz.urodzenia) i srebrny obrazek Matki Boskiej z dzieciątkiem z grawerem z tyły. Do tego pamiątki w postaci książeczek czy kartek. Do tego jakieś ubranko i lalkę.

Jaś z takich trwałych rzeczy to w zasadzie dostał piękny ręcznie malowany obrazek aniołka z wierszem i dedykacją z tyłu.
 
reklama
Potrzebuję podpowiedzi - muszę kupić termometr bezpieczny dla Majki (dopiero dziś mnie oświeciło że w domu są same szklane) i zastanawiam się czy taki zwykły "bezpieczny" czyli z gumową końcówką wystarczy czy muszę się wykosztować na jakiś wypasiony wymyślny na podczerwień czy inne bajery?
Czy taki spełni swoją rolę: TERMOMETR z MIĘKKĄ KOŃCÓWKĄ szwajcarski (1934972930) - Aukcje internetowe Allegro
Mogę go zastosować do dupki maluszka i nie zrobię krzywdy? Po jakim czasie wyświetlana jest temperaturą bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji...?
 
Madzioolka wystarczy spokojnie, czas - ok 15-20sek. Ja mam taki sam tylko brauna-w podobnej cenie był. Mam też na podczerwień do czoła, ale wydaje się być mniej dokładny, a kosztował 100zł:szok:w sumie szkoda było kasy...
 
Dziewczyny czy macie może krzesełko do karmienia w stylu takiej nadstawki na normalne krzesło? chce kupić takie FISHER PRICE KRZESEŁKO DO KARMIENIA NADSTAWKA T376 (1914974678) - Aukcje internetowe Allegro bo nie mam miejsca na te z nogami i nie wiem czy ono będzie rosło razem z Hanią, obrazki są zachęcające ale szukam opini, czy przyda się jeszcze bajer regulowanego oparcia jak nasze dzieci niedugo zaczną same siedzieć i w innej pozycji będzie bunt
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry