reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

mnie osobiscie odpowiada tesco bo maja fajne ciuszki i zabawki

jesli chodzi o jedzenie to tylko rossman :) tanie bebiko kaszki i słoiczki :)
 
reklama
ja proszeo rade co mozna kupic dziewczynce na chrzest? :szok:

mysle nad jakas ładną bransoletką tak do 150 zł i 200 zł kasy w kopercie

albo jakas sukieneczke?

pojecia nie mam help !
 
ironia jak chcesz, żeby jakąś pamiątkę miała to może kolczyki jakieś ładne wybierz? Z białego złota na przykład? Na pewno za parę lat założy, dziewczynki lubią kolczyki. Z sukienki wyrośnie, a o kolczykach będzie mogła mówić, że od cioci Moni:-)
 
reklama
Dziewczyny chyba mają rację- nas np. dostał praktycznie same zabawki a przydałby się jakiś medalik na pamiątkę:tak: Ale to moja wina, bo brat chciał kupić, a ja mu powiedziałam, że chyba od chrzestnej dostanie i koniec końców zrezygnował. No, ale ma chociaż biblię obrazkową i taki album na pamiątkę chrztu z wpisami gości itp- prezent od chrzestnej- fajna sprawa, bo będzie miał pamiątkę na całe życie a zabawki gdzieś po drodze przepadną... to w sumie chyba lepsze na urodziny czy inną okazję.
 
Do góry