reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

reklama
Rzeczy wyglądają fajnie ale ceeny... :szok: Mam nadzieję, że do PL nie zawita norweska zima.... :-p

Myślę że masz mylne wyobrażenie o norweskich mrozach:-)Uwierz mi że w PL przy -5 mozna zmarznąć a tu ta temperatutra jest odczówalna może przy -10.Zupełnie inny klimat.
Ja ubranka wełniane używam już przy 10 na plusie i jestem mega zadowolona.Wiadomo nie są może taniealedoskonale oddycha i reguluje temperaturę ciała dziecko się nie przegrzewa,dobrze wchłania wilgoć i nawet jeśli jest mokra nadal dobrze grzeje.
Podpowiem że warto zainwestować chociaż w jedną pare(body i getry).Wełna merino "rośnie z dzieckiem"Mlody ma jeszcze body z zeszłego roku w rozmierze 68 co jeszcze na niego pasują.Wystarczy wyprać po jednym urzyciu ręcznie i na następny dzieńjak znalazł(szybko schnie).
Aestima dobry wybór ,napewno będziesz zadowolona.
 
Tusenfryd18 - a jaką kolorystykę byś poleciła ? Najpraktyczniejsze wydaje mi się białe jak pod coś ale z drugiej strony getry niekoniecznie no i czy to się dopiera. Czy to bardziej spacerowa odzież dla Ciebie czy domowa ?
 
forever w Twoim przypadku to obojętnie moim zdaniem.Jak będziesz Krysię ubierałana spacery w chłodniejsze dni to nie ma znaczenia jaki kolor wybierzesz.Jest to raczej bielizna.Ale np.tutaj nie przywiązują uwagi do stroju,więc dzieci chodzą często w tej bieliźnie jako w normalnym stroju.
Mój lata w tym całymi dniami wiec ja mam kilkanaście kompletów,ale np.do przedszkola ubiera tylko te ciemne.
Gdybym miała Ci coś doradzić to kup najprostrze body nwet gładkie i getry do wypróbowania . I dobrze czytaj instrukcję prania,wiele tych wyrobów trzeba prać ręcznie.
 
Dzięki :tak: Kilkanaście kompletów :szok: Wełne wiadomo, że ręcznie chyba, że ma się specjalny program w pralce ale i tak bym się bała, że się skurczy nadmiernie. A kiedy pierzesz te komplety ? A co do getrów czy mają one różną długość czy są standartowe ?
 
A co do getrów czy mają one różną długość czy są standartowe ?

Ja z tej firmy zamawiałam tylko body ,to mieli tam rozmiwrówkę taką standardową 86.Co do getr to nie wiem zapytaj jak to jest jaka długość nogawki.
Kilkanaście kompletow bo ja dużo kupuje na promocjach,i czasami nawet dużo za duże na kolejne lata.Ale wiadomo te promocje na welniane nie są wielkie ale sa czasmi 20-30%
Teraz znalazłam takie i zamowiłam ale troszkę droższe niż poprzednie
{ManyMonths} Body z długim rękawem z wełny merynosów Wild Pink | UBRANKA \ Ubranka z wełny merino Zdrowe i tanie pieluszkowanie | Pieluszki Wielorazowe - Pieluchy Ekologiczne - Chusty - Nosidła

Ja wiem że może ceny odstraszają ale naprawde bardzo mocno polecam,warto miec na wszelki wypadek.
 
tusen - b. ciekawa ta odzież; biorąc pod uwagę, że rośnie z dzieckiem, koszt się w sumie na lata rozkłada;

forever szelki fajne; po Nince mam jakieś czerwono-zielone dla Leo, pamiętam, że kosztowały w g-wskim sklepie całe 5 zł; jak widziałam w weekend mothercare same szelki za 6 dych to mi szczęka opadła:dry:
 
reklama
Andariel - w Mothercare naprawdę potrafią czasem .... cenę - dżinsowa opaska z kokardką dla dziewczynki za 25 zł :szok: Gdy niewiele droższa mała szmaciana lalka....
 
Do góry