reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

reklama
tak sobie przeglądam moje zdjęcia i.... wow jaka ja byłam fajniutka, chudziutka :blink: .... brakuje mi tego...
 

Załączniki

  • chudziel.jpg
    chudziel.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 92
  • DSC08875.jpg
    DSC08875.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 97
Ostatnia edycja:
spokojnie maleńka :-) wrócisz do formy nic się nie martw :-) coś mi się wydaje że z Twoją figurą szybko wrócisz do poprzednich rozmiarów.
 
Fazerka-sliczne zdjecia,taka malutka i szczuplutka jestes-nic sie nie martw, po ciazy szybko wrocisz do tej figurki ;) Gdzies wyczytalam, ze przy karmieniu piersia zuzywa sie dziennie od 500 do nawet 1000kalorii.
 
fajniutka, chudziutka bedziesz z powrotem nie masz co sie martwic fazer, wierz mi, myslalam, ze nigdy nie zrzuce 30 kg a jak sie karmi / choc ja bezposrednio tego nie robilam/ to kilogramy tak w dol lecialy, ze az zapytalam lekarza czy chora nie jestem, prawie wszystko zrzucilam do 4 miesiecy po porodzie. Wyluzuj.
 
reklama
Do góry