reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Gwiazdeczko mieszanka nr 3 to :

Mieszanka nr 3 -Ojca Grzegorza Sroki, z "Poradnika ziołowego" ,
pobudzająca pracę jajników

lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem.

Ja zaczelam pic wczoraj ... jak narazie nie mam zadnych objawow ;D :D ;D ...ale Olga27 strasznie pozytywnie mnie nastawila :) za co Ci dziekuje i gratuluje :-*
 
reklama
Gwiazdeczko powodzenia :) ... dzisiaj 4 dzien popijam ziolka ... i musze przyznac ze nie sa takie zle , da sie przyzwyczaic ;) ... nawet moj mezus uwaza ze sa "dobre" :o
 
Hihihi...no i co może zdziałać siła sugestii??
Jak sobie wmówisz że cos jest dobre to w końcu uwierzysz że to jest dobre...
Azresztą czego nie robi sie dla fasolki, co nie dziewczynki??
 
Oj chyba ziolka zaczely dzialac ... nie wiem jak to opisac, ale jajniki daja znac i czuje sie taka ..hmmm... napelniona  ;D ... no ale nic , narazie pije nadal :)
 
reklama
Do góry