reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nawilżaczo-oczyszczacz powietrza w życiu niemowlaczka???

Ewellka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Marzec 2007
Postów
26
Zastanawia mnie jakie Macie zdanie na temat używania nawilżaczo-oczyszczacza powietrza w pokoju dziecka. Jaki to ma wpływ na życie dziecka? czy czasami takie oczyszczanie atmosfery w której przebywa Nasza Pociecha nie skutkuje permanenntnym infekcjami gdy opuści swój pokój o zminimalizowanym stężeniu kurzu????
1.Co o tym sądzicie?
2.Czy i jakie doświadczenia mocie w tym temacie?
3.Jaki nawilżacz z oczyszczaczem Możecie polecić z czystym sumieniem(Venta, Boneco, Electrolux czy jakiś inny producent)?
 
reklama
My takich bajerów nie używamy i nasze dziecię ma się dobrze od urodzenia. W zimie jedynie używaliśmy lampy nawilżającej bo mieliśmy bardzo suche powietrze w domu, ale równie dobrze można kłaść mokre ręczniki na grzejnik i efekt będzie ten sam. Teraz jak okna mamy otwarte przez cały dzień to nie ma potrzeby nawilżania.
 
My mamy nawilżacz powietrza ale stosujemy go tylko w skrajnych przypadkach tzn. któreś z nas ma katar i ciężko mu oddychać no i stosowałam je na kilka godzin na noc w zimie. Z tego co wiem nie szkodzi dzidziom, ale pod warunkiem, że nie używa się go zbyt długo bo to gromadzi jakieś bakterie
 
ja wieszałam zimą mokre pieluchy i w nocy jak wysychały to je namaczałam bo synuś miał aż sucho w nosku, wieszałam też ręczniki na kaloryferze. w dzień włączałam nawilżacz ale generalnie pieluchy i ręczniki dawały najlepszy efekt.:-D
 
wszyscy wiemy jak ważne jest zdrowie naszego dziecka, jesli jest zdrowe to wszystko jest ok , jestem prywatnie matka wspaniałego maluszka Tomka i lekarzem pediatrą, moj syn jest uczulony na roztocza kurzu domowego, i od 3 lat brał leki, jezdzilismy na inhalacje itp i nic nie pomagała aż do czasu kiedy znajomy polecił mi oczyszczacz powietrza, jonizator, nawilzacz firmy sharp, to niesamowite jak zmienilo sie nasze zycie, skonczyly sie problemy Tomka, urzadzenie stoi w jego pokoju i chodzi caly czas ,jest tak ciche,ze w nocy go nie slychac, to naprawde dziala,ta technologia plasmacluster to zbawienie, naprawde polecam , Sharp PlasmaCluster ,naprawde warto
 
Ja tez jakis czas temu zastanawialam sie nad kupnem nawilzacza powietrza. Ale najpierw kupilam "higrometr", sluzy do pomiaru wilgotnosci powietrza w mieszkaniu. Podobno najlepiej gdy wilgotnosc powietrza waha sie pomiedzy 40-60% i u mnie wlasnie tak jest, wiec stwierdzilam, ze nawilzacza nie potrzebjue:-). Duzy wybor "higrometrow" jest na allegro i nie jest to tak duzy wydatek jak nawilzacz:happy2:. A jak jest zbyt wilgotno w mieszkanie to tez nie dobrze:no:.
 
reklama
Do góry