reklama

Nazwa Dla Przedszkola

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Blue_Velvet, 19 Marzec 2007.

1. Blue_Velvet

Blue_Velvet Początkująca w BB

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego portalu.
    Jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku przedszkolnym. Właśnie otwieram prywatne przedszkole w moim mieście. Bardzo prosiłabym o pomoc w szukaniu fajnej dla niego nazwy. Mam już kilka swoich pomysłów, ale bardzo jestem ciekawa, co podobało by się innym.
    Pozdrawiam,
    Beata

2. Alcenta

Alcenta Początkująca w BB

Witaj Beato:))
    Nazywam się Alicja jestem mamą 4 letniej Zuzi. Zainteresował mnie twój post dotyczący przedszkola:)) ja również jestem na etapie budowy przedszkola tzn... dopiero rysujemy projekt i załatwiamy pozwolenia, chciałam się zapytać o twoje doświadczenia i może rady co do przedszkola. Oczywiście jeżeli będziesz miała ochotę i czas podpowiedzieć mi jak to naprawdę wszystko wygląda. U mnie w mieście dopiero pierwsza przecieram szlak załatwiania tych spraw i będę bardzo zobowiązana jak mi udzielisz parę wskazówek:))) pozdrawiam i dziękuję Ala

3. reklama
  4. metka

metka Początkująca w BB

Witam,

ja również chciałabym otworzyć przedszkole w swojej miejscowości, jestem w tej chwili na etapie zgłębiania przepisów prawnych i wymogów odnośnie takiej placówki. Bardzo bym prosiła o jakieś podpowiedzi, informacje. Każda podpowiedź będzie dla mnie bardzo cenna.
    Pozdrawiam

5. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Malo dla mnie rozumne ale polecam strone POMYSŁ NA BIZNES - PRZEDSZKOLE Moze sie przyda. Ja ogolnie w Gogle wisalam "jak otworzyc przedszkole" Wystarczajoco odpowiedzi wyskoczylo. Polecam!

6. ola87r

ola87r Zaangażowana w BB

ja polecam Skarb Malucha - bardzo ladna nazwa, ulubione przedszkole corki sie tak nazywa, ale to w Warszawie na Bialolece, wiec mysle ze w innym miescie mozesz uzyc

pzdr

Poleć forum