reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny czy pozytywny?

reklama
A plamienie 10 dni od owulacji ale było krótkie i zauważałam tylko 2 razy przy sikaniu moze być też objawem ciąży powiem ze jak wtedy mialam to pierwsze plamienie to myślałam że mi piękna piersi
A owulację miałaś potwierdzoną monitoringiem? Skąd pewnośc kiedy była?
 
Cykle masz regularne? Może to plamienie, które miałaś to była własnie owulacja? Dla mnie ten test jakiś dziwny. Niby cos na nim widać, ale taka cieńka ta kreseczka.
Tak cykle mam regularne co 28 dni
Pierwszy raz mi się zdarzyło ze mialam plamienie właśnie takie i było widoczne tylko 2 razy,dlatego mnie to tak zaciekawiło
 
Normalnie napisałabym, że pozytyw. Ale już tyle miałam testów z rosmana i miałam bladziutkie kreseczki i to nie ciąża 😔 albo kiedyś taką.podobna kreska na innym teście mi wyskoczyła i już myślałam, że się udało a to nic, ale tylko raz tak miałam, a testów naprawdę sporo robiłam w życiu. Jak już byłam w ciąży, to te z rosmana wychodziły grube krechy, a inne słabo widoczne 🤔 powtórz test z rana i może za dwa dni albo zrób betę. Powodzenia ☺️
 
reklama
Wczesna ciąża :) u mnie było identycznie. Gratulacje :)

A jak się okaże, że to nie ciąża, to co? Przeprosisz za gratulacje?

@Wisniaa123 nie ma co opierać się na historiach innych dziewczyn, chcesz mieć pewność, czy jesteś w ciąży czy nie, to idź oznacz betę, będzie najpewniejsza informacja :)
 
Do góry