reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test 19dpo

kopiecka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2022
Postów
106
Czy któraś była w takiej sytuacji, że 19dpo test był negatywny, a mimo to była w ciąży?
Wiem, powinnam czekać do terminu miesiączki ( jutro ). W poprzedniej ciąży tego dnia już był pozytywny ( ciaza biochem)
Czy mogę mieć jeszcze nadzieję, czy nie ma się co łudzić?
Dajcie trochę nadziei, albo sprowadźcie na ziemię.
Wiem, brzmi desperacko, bo i ja jestem już zdesperowana 😔
 
reklama
Czyli teoretycznie owulacja mogła być w innym terminie, i wtedy jest szansa na inny wynik testu. No, ale to tylko takie rozważania.
 
jedynie z obserwacji - bol , sluz, szyjka + test owu
Jeżeli jesteś już 19 dni po owu to okres powinnaś już mieć 5 dni temu. Zwykle jest 14 dni po owu. Więc nie widzę zupełnie tego, że jesteś 19 dpo, a masz jeszcze jeden dzień do okresu.
Test jest, moim zdaniem, wiarygodny. Jak nie wierzysz, to jutro idź na betę.
 
Proponuję zacząć monitoring, kupić testy owulacyjne aby zacząć interesować się kiedy występuje u ciebie owulacja.
 
Wedlug mnie powinnas poczekac jeszcze z 2 dni i powtorzyc test . Nie raz te plytkowe sa malo czule . Albo jak pisali wyzej na bete bo ona jest najpewniejsza . W diagnostyce na internecie wynik jest po paru godzinach
 
jedynie z obserwacji - bol , sluz, szyjka + test owu
A masz pewność, że ten konkretny test owu był pozytywny? Jak oglądam zdjęcia dziewczyn, które to rozstrzygają za pomocą aplikacji, to często jest tak, że mi się wydaje, że ten akurat jest pozytywny, a na drugi dzień sikają i ten kolejny albo jeszcze następny dopiero jest pozytywny.
Może faktycznie owulacja była dwa-trzy dni później 🤔
Jaka była czułość testu, który robiłaś?
 
A masz pewność, że ten konkretny test owu był pozytywny? Jak oglądam zdjęcia dziewczyn, które to rozstrzygają za pomocą aplikacji, to często jest tak, że mi się wydaje, że ten akurat jest pozytywny, a na drugi dzień sikają i ten kolejny albo jeszcze następny dopiero jest pozytywny.
Może faktycznie owulacja była dwa-trzy dni później 🤔
Jaka była czułość testu, który robiłaś?
Test najczulszy 10.
Ale dopiero zobaczyłam, że źle napisałam 🤦‍♀️
Jestem 13dpo, a nie 19. Stąd wg wyliczeń jutro miesiączka.

A testy owu robiłam rossmanowe i elektroniczne Clearblue, więc interpretowane dobrze - buźka w clearblue
A w rossmannowym kreska testowa dużo ciemniejsza od kontrolnej, plus moje objawy, i stąd zakładam, że właśnie 13dni temu była owu
 
reklama
Test najczulszy 10.
Ale dopiero zobaczyłam, że źle napisałam 🤦‍♀️
Jestem 13dpo, a nie 19. Stąd wg wyliczeń jutro miesiączka.

A testy owu robiłam rossmanowe i elektroniczne Clearblue, więc interpretowane dobrze - buźka w clearblue
A w rossmannowym kreska testowa dużo ciemniejsza od kontrolnej, plus moje objawy, i stąd zakładam, że właśnie 13dni temu była owu
I tak i tak zdrowa para ma 30 procent szans na to, ze w danym cyklu uda się. Zrób test jutro jeszcze i zobaczysz
 
Do góry