reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test a objawy.

Dokładnie, zgadzam się z @MyszkaMiki30, miałam pisać to samo. Nie ma objawów bez pozytywnego testu bo nie masz w organizmie tego hormonu 🙂 podejdź spokojnie do starań, zdrowa para ma na to rok a w każdym cyklu 30% szans, że się uda.
Niestety, to nie jest takie proste, że pierwszy cykl z seksem bez zabezpieczenia i będzie z tego ciąża, przekonałam się o tym i wiem jak to jest mieć objawy NIEciąży co cykl🤷 teraz zaczęłaś obserwacje i dlatego zauważasz różne rzeczy, kobieta nie jest zaprogramowana maszyną i każdy, KAZDY cykl nawet po kilkunastu latach może okazać się zupełnie inny i jeśli nie bolały którejś piersi - po 20 latach mogą zacząć itd
 
reklama
Do góry