reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test ciążowy 17 dpo

Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
12
Witam. Dzisiaj mija 17 dpo a okresu brak. Od kilku cykli mierze temperaturę która jest cały czas podwyższona. Gdzieś czytałam że 18 wyższych temperatur po owulacji zwiastuje ciążę. A u mnie na teście ciążowym biel vizira. Czy to jest możliwe że test jeszcze będzie pozytywny.

 
reklama
Monitoringu nie miałam, owulacja potwierdzona testami owulacyjnym i obserwacja szyjki i śluzu. Potem był wzrost temperatury co świadczy że owulacja się odbyła. Okres powinnam dostać 4 dni temu . Zazwyczaj cykl trwa 29-30 dni . Teraz jest 34 dzień cyklu. I 17 wyższych temperatur
 
Monitoringu nie miałam, owulacja potwierdzona testami owulacyjnym i obserwacja szyjki i śluzu. Potem był wzrost temperatury co świadczy że owulacja się odbyła. Okres powinnam dostać 4 dni temu . Zazwyczaj cykl trwa 29-30 dni . Teraz jest 34 dzień cyklu. I 17 wyższych temperatur
To może dla pewności zrób betę. Tam wyjdzie na pewno co i jak.
 
Witam. Dzisiaj mija 17 dpo a okresu brak. Od kilku cykli mierze temperaturę która jest cały czas podwyższona. Gdzieś czytałam że 18 wyższych temperatur po owulacji zwiastuje ciążę. A u mnie na teście ciążowym biel vizira. Czy to jest możliwe że test jeszcze będzie pozytywny.

Hejka! Jestem w tej samej sytuacji ! Cykle 31dniowe. Test negatywny, 34 dzień cyklu i brak @. A już się nakrecalam ze to ciąża ( częste sikanie wieczorem, uczucie gorąca, temp 37 itd...). Ja już się nastawiłam, ze chyba po prostu się spóźnia :( (może ze stresu-bo się nakręcam strasznie na ciąże i ciagle o tym myśle 😕).
 
Do góry