reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie potrafię korzystać z forum !!!

I@nka

Mama majowa'06 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
14 Lipiec 2005
Postów
545
Ne wiem jak korzystac z forum czyli w jaki sposób brac udział w rozmowach? Bardzo prosze o pomoc
 
reklama
czesc
a czego konkretnie nie wiesz? nie wiem czy umiem cie dobrze wprowadzic w tajniki forum,ale na poczatek:
jesli chcesz wziac udzial w rozmowie, klikasz po prostu "odpowiedz", piszesz wiadomosc, a natepnie klikasz "wyslij". wtedy twoj post pojawia sie w watku.
jesli chcesz zalozyc watek (tak jak zrobilas to tutaj), to klikasz "nowy watek". musisz go jakos zatutulowac, a nastepnie wpisujesz wiadomosc. ale to juz wiesz, bo swietnie sobie poradzilas. :)
wszystkie watki sa pogrupowane tematycznie - "ciaza porod polog". "nasze dzieci", "niemowlaki", etc.
 
Ja też mam problem z korzystaniem z forum. Dokładniej chodzi mi o to czy można jakoś zapisać sobie fora do których postuję, żeby za każdym logowaniem nie szukać tego tematu który mnie interesuje?
 
Ja też mam problem z korzystaniem z forum. Dokładniej chodzi mi o to czy można jakoś zapisać sobie fora do których postuję, żeby za każdym logowaniem nie szukać tego tematu który mnie interesuje?



Ja też podtrzymuje to pytanie, bo mam sama z tym problem
 
Hej

Jak zaczniesz pisac na jakims watku ..i ktos na nim cos odpisze ...wtedy gdy wejdziesz w ustawienia(po lewej stonie u góry) beda watki w których bierzesz udział i w których ktos inny tez cos napisał...ja z tego korzystam ...dzieki temu wiem od razu gdzie mam poczytac
 
reklama
Hej

Jak zaczniesz pisac na jakims watku ..i ktos na nim cos odpisze ...wtedy gdy wejdziesz w ustawienia(po lewej stonie u góry) beda watki w których bierzesz udział i w których ktos inny tez cos napisał...ja z tego korzystam ...dzieki temu wiem od razu gdzie mam poczytac

Witam!!

jak wchodzę w ustawienia to pokazuje mi się tylko: Nie masz żadnych tematów dodanych do subskrypcji.

Może coś źle robie, a przecież uczestnicze w różnych wątkach i wszędzie ich szukam
 
Do góry