reklama

Nie potrafię korzystać z forum !!!

Temat na forum 'Jak korzystać z forum' rozpoczęty przez I@nka, 18 Sierpień 2005.

1. I@nka

I@nka Mama majowa'06 Entuzjast(k)a

Ne wiem jak korzystac z forum czyli w jaki sposób brac udział w rozmowach? Bardzo prosze o pomoc

2. marianeczka

marianeczka persona non grata

czesc
    a czego konkretnie nie wiesz? nie wiem czy umiem cie dobrze wprowadzic w tajniki forum,ale na poczatek:
    jesli chcesz wziac udzial w rozmowie, klikasz po prostu "odpowiedz", piszesz wiadomosc, a natepnie klikasz "wyslij". wtedy twoj post pojawia sie w watku.
    jesli chcesz zalozyc watek (tak jak zrobilas to tutaj), to klikasz "nowy watek". musisz go jakos zatutulowac, a nastepnie wpisujesz wiadomosc. ale to juz wiesz, bo swietnie sobie poradzilas. :)
    wszystkie watki sa pogrupowane tematycznie - "ciaza porod polog". "nasze dzieci", "niemowlaki", etc.

3. reklama
  4. mamakubusia85

mamakubusia85 Fanka BB :)

5. bibik13

bibik13 Krejzi mama...

Ja też mam problem z korzystaniem z forum. Dokładniej chodzi mi o to czy można jakoś zapisać sobie fora do których postuję, żeby za każdym logowaniem nie szukać tego tematu który mnie interesuje?

6. Malwina21

Malwina21 Początkująca w BB

ja w sumie tez, dopiero sie wczoraj zalogowalam i jeszcze nie umiem sie w tym wszystkim polapac:(

7. Malwina21

Malwina21 Początkująca w BB

a co to sa w ogole posty? jesli kto moze to niech mi to wyjasni w skrucie plis:)

8. noelia

noelia basieńka

Posty to to co piszesz i wysyłasz tak ja teraz odpisałam tobie ..napisałam posta:tak::tak::-)

9. etna36

etna36 Gość

Ja też podtrzymuje to pytanie, bo mam sama z tym problem

10. reklama
  11. noelia

noelia basieńka

Hej

Jak zaczniesz pisac na jakims watku ..i ktos na nim cos odpisze ...wtedy gdy wejdziesz w ustawienia(po lewej stonie u góry) beda watki w których bierzesz udział i w których ktos inny tez cos napisał...ja z tego korzystam ...dzieki temu wiem od razu gdzie mam poczytac

12. etna36

etna36 Gość

Witam!!

jak wchodzę w ustawienia to pokazuje mi się tylko: Nie masz żadnych tematów dodanych do subskrypcji.

Może coś źle robie, a przecież uczestnicze w różnych wątkach i wszędzie ich szukam

Poleć forum