reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj si臋 z nami do 艢wi膮t. mam nadziej臋, 偶e ten link zadzia艂a ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Nie potwierdzone problemy hormonalne

Do艂膮czy艂(a)
8 Listopad 2019
Post贸w
9
Rozwi膮zania
0
Witajcie dziewczyny 馃槉
Staramy si臋 z partnerem 6 miesi臋cy i jak dla mnie to ju偶 megaaa d艂ugo(wiem inni probuja latami) i dostajac kolejna @ wredna wydaje mi si臋 偶e nie doczekam si臋 tych dw贸ch krech馃様 opisz臋 sytuacj臋 od poczatku.
Okresy zawsze mia艂am regularne i ma艂o obfite mo偶na powiedzie膰 偶e "normalne". Od lutego tego roku moje miesi膮czki zacz臋艂y si臋 zmieniac... zacz臋艂y by膰 bardzo obfite (za pierwszym razem t艂umaczy艂am to zabiegiem wycinania migda艂贸w kt贸ry mia艂am w艂a艣nie w lutym by艂o to pod pe艂n膮 narkoza do tego pobyt w szpitalu w innym kraju wi臋c stres z ka偶dej strony),
Wydluzyl si臋 te偶 cykl z 25 do 27-28 dni.
Moje @ poprzedza 2-3 dniowe plamienie kt贸re czasami wyst臋puje r贸wnie偶 po @.
Po 3 miesi膮cach pr贸b wybra艂am si臋 do lekarza kt贸ry stwierdzi艂 po badaniu ugs 偶e mamy zielone 艣wiat艂o bo wszytko jest ok ale z powodu ostatnich zmian w moim cyklu przepisa艂 mi Utrogest 200mg (Polski odpowiednik Utrogestan, mieszkam w Niemczech), poprzedziajac za偶ycie leku mam wykonywa膰 testy owulacyjne i oko艂o 16 dc Zacz膮膰 przyjmowa膰 hormon przez 10 dni, zrobi膰 test, je艣li pozytyw przyjmowa膰 dalej, je艣li negatyw przerwa膰 i czeka膰 na @. 2 cykle stosuje ten progesteron dopochwowo i mam mieszane uczucia co do niego... W pierwszym cyklu czu艂am si臋 fatalnie, mia艂am chyba wszystkie mo偶liwe skutki uboczne ale postanowi艂am 偶e dam rad臋 je艣li to ma mi pom贸c zaj艣膰 w ci膮偶e. No i w tym cyklu jak za spraw膮 czarodziejskiej r贸偶d偶ki by艂o wr臋cz idealnie a偶 mia艂am wkr臋ta 偶e to ci膮偶a.
Powiedzcie mi dziewczyny czy mialyscie styczno艣膰 z tym lekiem i jak to dzia艂a艂o na Was? czy pomog艂o w starankach? Mia艂 kto艣 mo偶e takie samoistne zmiany w cyklach? Tak ju偶 zosta艂o czy wr贸ci艂o do normy? Boj臋 si臋 偶e za bardzo te hormony mi szaleja i to utrudnia zaj艣cie w ci膮偶e.
Ten progesteron mam przyjmowa膰 3 miejsce czyli jeszcze 1 cykl i je艣li nie b臋dzie ci膮偶y mam sie zg艂osi膰 na kolejne badania.
Pozdrawiam

reklama

Madlein

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
24 Marzec 2010
Post贸w
1 413
Rozwi膮zania
0
Wed艂ug mnie lekarz zareagowa艂 prawid艂owo. Plamienia przed @ mog膮 艣wiadczy膰 w艂a艣nie o zbyt niskim poziomie progesteronu. R贸b co lekarz radzi no i czekaj na efekty. Fajnie, 偶e tak szybko zareagowa艂.

Polecamy

null

null

Nowe w膮tki

reklama

Nowe pytania

Do g贸ry