reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nie potwierdzone problemy hormonalne

Justikkk26

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
8 Listopad 2019
Post├│w
21
Rozwi─ůzania
0
Witajcie dziewczyny ­čśŐ
Staramy si─Ö z partnerem 6 miesi─Öcy i jak dla mnie to ju┼╝ megaaa d┼éugo(wiem inni probuja latami) i dostajac kolejna @ wredna wydaje mi si─Ö ┼╝e nie doczekam si─Ö tych dw├│ch krech­čśö opisz─Ö sytuacj─Ö od poczatku.
Okresy zawsze mia┼éam regularne i ma┼éo obfite mo┼╝na powiedzie─ç ┼╝e "normalne". Od lutego tego roku moje miesi─ůczki zacz─Ö┼éy si─Ö zmieniac... zacz─Ö┼éy by─ç bardzo obfite (za pierwszym razem t┼éumaczy┼éam to zabiegiem wycinania migda┼é├│w kt├│ry mia┼éam w┼éa┼Ťnie w lutym by┼éo to pod pe┼én─ů narkoza do tego pobyt w szpitalu w innym kraju wi─Öc stres z ka┼╝dej strony),
Wydluzyl si─Ö te┼╝ cykl z 25 do 27-28 dni.
Moje @ poprzedza 2-3 dniowe plamienie kt├│re czasami wyst─Öpuje r├│wnie┼╝ po @.
Po 3 miesi─ůcach pr├│b wybra┼éam si─Ö do lekarza kt├│ry stwierdzi┼é po badaniu ugs ┼╝e mamy zielone ┼Ťwiat┼éo bo wszytko jest ok ale z powodu ostatnich zmian w moim cyklu przepisa┼é mi Utrogest 200mg (Polski odpowiednik Utrogestan, mieszkam w Niemczech), poprzedziajac za┼╝ycie leku mam wykonywa─ç testy owulacyjne i oko┼éo 16 dc Zacz─ů─ç przyjmowa─ç hormon przez 10 dni, zrobi─ç test, je┼Ťli pozytyw przyjmowa─ç dalej, je┼Ťli negatyw przerwa─ç i czeka─ç na @. 2 cykle stosuje ten progesteron dopochwowo i mam mieszane uczucia co do niego... W pierwszym cyklu czu┼éam si─Ö fatalnie, mia┼éam chyba wszystkie mo┼╝liwe skutki uboczne ale postanowi┼éam ┼╝e dam rad─Ö je┼Ťli to ma mi pom├│c zaj┼Ť─ç w ci─ů┼╝e. No i w tym cyklu jak za spraw─ů czarodziejskiej r├│┼╝d┼╝ki by┼éo wr─Öcz idealnie a┼╝ mia┼éam wkr─Öta ┼╝e to ci─ů┼╝a.
Powiedzcie mi dziewczyny czy mialyscie styczno┼Ť─ç z tym lekiem i jak to dzia┼éa┼éo na Was? czy pomog┼éo w starankach? Mia┼é kto┼Ť mo┼╝e takie samoistne zmiany w cyklach? Tak ju┼╝ zosta┼éo czy wr├│ci┼éo do normy? Boj─Ö si─Ö ┼╝e za bardzo te hormony mi szaleja i to utrudnia zaj┼Ťcie w ci─ů┼╝e.
Ten progesteron mam przyjmowa─ç 3 miejsce czyli jeszcze 1 cykl i je┼Ťli nie b─Ödzie ci─ů┼╝y mam sie zg┼éosi─ç na kolejne badania.
Pozdrawiam

reklama

Madlein

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
24 Marzec 2010
Post├│w
1 749
Rozwi─ůzania
0
Wed┼éug mnie lekarz zareagowa┼é prawid┼éowo. Plamienia przed @ mog─ů ┼Ťwiadczy─ç w┼éa┼Ťnie o zbyt niskim poziomie progesteronu. R├│b co lekarz radzi no i czekaj na efekty. Fajnie, ┼╝e tak szybko zareagowa┼é.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Urlop macierzyński a nie wykorzystany urop Potrzebuję porady 4
J 4 miesieczne dziecko nie chce jesc Potrzebuj─Ö porady 23
Julita_Kow Nie czuj─Ö ruch├│w dziecka w 22 tygodniu Potrzebuj─Ö porady 2
P Nie wida─ç ci─ů┼╝y na usg Potrzebuj─Ö porady 8
M M├│j 3 latek nie chce je┼Ť─ç ani za┼éatwia─ç si─Ö w przedszkolu Przedszkolaki 14
karolina3105 Nie wiem ju┼╝ co my┼Ťle─ç - test owulacyjny Staramy si─Ö 5
N Dziecko nie moze zrobic kupki? Czy jednak tylko gazy? Potrzebuj─Ö porady 3
Liskowa77 Nie mam juz sily . Staramy si─Ö 14
Flowersik Stara─ç si─Ö czy nie ;( Staramy si─Ö 32
aniaslu Prosz─Ö, nie ucz dziecka, ┼╝e zabawnie jest ba─ç si─Ö kogo┼Ť, kto wygl─ůda inaczej Pytanie tygodnia 3
K Duphaston nie pomogł Potrzebuję porady 3
mamuska3 Nie wiem czy to poronienie? Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 2
U Kryzys Potrzebuj─Ö porady 3
N Nie chce je┼Ť─ç nie przybiera na wadze Styczniowe mamy 2020 44
ammaa3 5 "ci─ů┼╝a?" i wcale wi─Öcej nie wiem Potrzebuj─Ö porady 18
MamaMajki1516 Ciaza czy nie . Czy kt├│ra┼Ť z was mia┼éa podobnie? Potrzebuj─Ö porady 7
R Dzieci, kt├│re nie chc─ů bawi─ç si─Ö same. Potrzebuj─Ö porady 23
P Czy mozna poronic i o tym nie wiedzie─ç ? Potrzebuj─Ö porady 28
Anna_SsS 11 miesięczniak - przestał mówić samogłoski/nie gaworzy Potrzebuję porady 16
M 4 poronienie w 5-6 tygodniu. Gdzie i jakie badania zrobi─ç? Co mo┼╝e by─ç nie tak? Potrzebuj─Ö porady 11
M Dwulatek nie chce NIC m├│wi─ç Potrzebuj─Ö porady 12
D Nie wiem co myslec o tym ? Potrzebuj─Ö porady 3
E Dziecko nie chce pic mleka Potrzebuj─Ö porady 14
J Wczesna ci─ů┼╝a czy nie? Potrzebuj─Ö porady 4
X Nie potrafi─Ö z tym ┼╝y─ç Potrzebuj─Ö porady 12
Aaazym Nie mam już siły. Potrzebuję porady 91
J Roczne dziecko nie chce je┼Ť─ç Potrzebuj─Ö porady 5
Motylekkk PROLAKTYNA!!! Potrzebuj─Ö porady 41
B nie pami─Ötam wczorajszego dnia Potrzebuj─Ö porady 3
U Dlaczego rodzice chc─ů dzieci skoro ich nie sta─ç? Potrzebuj─Ö porady 196
Nesia 81 Witam co o tym s─ůdzicie ci─ů┼╝a czy te┼╝ nie??!! Potrzebuj─Ö porady 29
KiniakB Czy to normalne? Nie wiem juz co robic! Potrzebuj─Ö porady 18
D Ci─ů┼╝a czy nie ? Staramy si─Ö 6
emma73 Niemowle nie może zrobić kupki BB położna radzi mamom 3
emma73 Miesi─Öczne niemowl─Ö nie mo┼╝e zrobi─ç kupki Potrzebuj─Ö porady 36
nowamloda12 Corka 8msc, jest nie do zniesienia Potrzebuj─Ö porady 10
Aaazym Kiedy po Ovitrelle p─Öka p─Öcherzyk? Potrzebuj─Ö porady 2
Aaazym Kiedy po Ovitrelle p─Öka p─Öcherzyk? Potrzebuj─Ö porady 0
C Nie moge przytyc Potrzebuj─Ö porady 14
L "Nie chcemy zna─ç wcze┼Ťniej p┼éci dziecka" Pytanie tygodnia 58
O Niemowlak nie chce jesc !!! Potrzebuj─Ö porady 3
A Nie chce pi─ç wody i je┼Ť─ç zup! ┼╗ywienie 7
A Beta, lekarz nie widzi... Potrzebuj─Ö porady 21
W Nie bol─ů mnie piersi Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 4
Aaazym Jak wspom├│c starania o dzidzi─Ö? Potrzebuj─Ö porady 18
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuj─Ö porady 15
V Ci─ů┼╝a czy nie? Staramy si─Ö 7
Aaazym Nie mog─Ö zaj┼Ť─ç w ci─ů┼╝─Ö Staramy si─Ö 29
Katarzyna32 Ruch├│w dziecka nie odczuwam Potrzebuj─Ö porady 24
M Trzydni├│wka czy nie Potrzebuj─Ö porady 3