reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem jak zinterpretowac testy ciążowe

Dołączył(a)
6 Marzec 2021
Postów
6
Witam.
Robiłam 3 testy CB , jestem po terminie miesiączki jednak przypuszczam że termin owulacji się przesunął inaczej musiałabym mieć na tym etapie 2 grube krechy. A wychodzi to bladziutkie cienkie kreseczki.
Sprawdzalam sama szyjke macicy I ewidentnie wysoko , sluzu dużo białego.
Niestety na betę nie mogę tu iść ( mieszkam za granicą, )
Kreseczki wyszło dopiero po ok 10 minutach
 

Załączniki

  • 20210306_155239.jpg
    20210306_155239.jpg
    235,5 KB · Wyświetleń: 3 286
reklama
Ja wykonałabym wtedy chociaż elektroniczny, on na 100% jeśli pokaże plusik to i tydzień przybliżony wiec większa pewność na czym się stoi
 
Jeśli we wszystkich trzech wyszła kreseczka, nawet bladzioch totalny, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że to ciąża.
Dla pewności odczekaj kilka dni i powtórz test. Jeśli masz możliwość, kup z innej firmy.
Mi poczatkowo w niby superczułych testach trzykrotnie wychodziły blade, a dwa dni później w zwykłym, były normalne. Cykl dłuższy od standardowych o ok. 2 tyg.
 
Wg mnie zesty pokazuja wczesna ciaze.Tez mi tak na poczatku wychodzily .Odczekaj dwa dni i zrob jeszcze raz.Po cichu gratuluje😊
 
Wg mnie zesty pokazuja wczesna ciaze.Tez mi tak na poczatku wychodzily .Odczekaj dwa dni i zrob jeszcze raz.Po cichu gratuluje😊
Nie dziękuję żeby nie zapeszyc ;)
Tak zrobię, doczekam 2 dni I zrobię jeszcze raz. Nie chce się nakrecac żeby później się nie rozczarować, ale po cichu liczę że to ciąża
 
Witam.
Robiłam 3 testy CB , jestem po terminie miesiączki jednak przypuszczam że termin owulacji się przesunął inaczej musiałabym mieć na tym etapie 2 grube krechy. A wychodzi to bladziutkie cienkie kreseczki.
Sprawdzalam sama szyjke macicy I ewidentnie wysoko , sluzu dużo białego.
Niestety na betę nie mogę tu iść ( mieszkam za granicą, )
Kreseczki wyszło dopiero po ok 10 minutach
Ja miałam dużo słabsze. A córka ma 19 miesięcy 😁
Trzymam kciuki, aby u Ciebie tak było ♥️
 
reklama
Nie dziękuję żeby nie zapeszyc ;)
Tak zrobię, doczekam 2 dni I zrobię jeszcze raz. Nie chce się nakrecac żeby później się nie rozczarować, ale po cichu liczę że to ciąża
Ja testow zrobilam dziesiatki,albo byly negatywne,albo pozytywne i nie bylo zadnych cudow innych.
Mam nadzieje,ze twoj zwiastuje ciaze.Ja mam z takiego ,ktory wyrzucilam do smieci w pracy,a potem jednak zabralam,zeby ktos sie nie zdziwil😉😉😉20 letniego syna.I tez byl na poczatku negatywny ..😅😅😅
Ale racja,lepiej sie nie nakrecac za wczasu👍
 
Do góry