reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Nie za mały brzuszek ?

reklama

Lu_cy

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Dziewczyny to 1 ciąża, 11 tydzień. Wydaje mi się ze mam za mały brzuch czy wszytko okej? Termin porodu planowany na marzecZobacz załącznik 1013212
W pierwszej ciąży brzuch nie rośnie tak szybko. Ja lekki zarys miałam dopiero w 14 tygodniu. A żeby dało się stwierdzić że jestem w ciąży to dopiero 18-20. Masz nierozciągniete mięśnie i wszystko powoli rośnie. Brzuch to ostatnia rzecz która powinna Cię martwić, jeśli dzidzia dobrze się rozwija jeszcze zdążysz się nim nacieszyć

Krateczka

Rozwiązania
0
Mój brzuch pojawił się dużo dużo później. Teraz jestem na końcówce i chciałabym, żeby był mniejszy;)

AleAle27

Rozwiązania
0
Tez miałam taki :) Teraz mam prawie 15 tydzień i robi się opona powoli :)
Poczekaj tydzień dwa i zacznie rosnąć

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
W 11 tc dziecko ma około 3-4 cm, więc czego oczekujesz? Wielkiej piłki ;)? Na tym etapie jeszcze u nikogo nie widać brzucha.Za jakies 2-3 tygodnie już powinno być coś widać.

Ew_linka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny to 1 ciąża, 11 tydzień. Wydaje mi się ze mam za mały brzuch czy wszytko okej? Termin porodu planowany na marzecZobacz załącznik 1013212
Spokojnie, mi się w tym tygodniu rozrosły trochę biodra, natomiast brzuszek zaczął rosnąć dopiero Ok 17 tygodnia, a dopiero Ok 20-21 można było podejrzewać ze to nie jest nadliczbowy tłuszczyk ...:)

reklama

Patrycja35

Rozwiązania
0
W 11 tc dziecko ma około 3-4 cm, więc czego oczekujesz? Wielkiej piłki ;)? Na tym etapie jeszcze u nikogo nie widać brzucha.Za jakies 2-3 tygodnie już powinno być coś widać.
Ja mam jak w 4 miesiącutrzecia ciaza..juz od dwoch tyg..nosze spodnie ciążowe:D

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry