reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

onesmile mi przy pierwszej ciąży potwornie mięso śmierdziało, jak M smażył kotlety, to musiałam wychodzić.. z dolegliwości ciążowych u mnie to kłucia i pobolewania podbrzusza i mdłości.. dodatkowo- co wprawia mnie w potworny szok, ponieważ zawsze byłam słodyczożercą:szok: odrzuca mnie od słodyczy, wolę zjeść coś konkretnego, np. żurek mojej mamy;-)

co do migdałów na zgagę-to jak najardziej, ale bez skórki, bo skóra od migdałów powoduje zgagę;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja od tygodnia już prawie, tylko na kanpakach, ewentualnie kaszka manna, na samą myśl o obiedzie mi słabo. W ogóle ja z mięsa tylko rybę a teraz to mój jadłospis w ogóle ograniczony do białego sera i pomidorów, no i soczki owocowe
Mam nadzieję, że jutro pojem bo Mąż grilla planuje a ja sobie zamówiłam na tę okazję specjalnie kebaby z markeli- uwielbiam:-)
 
Ech a u mnie codziennie zawroty głowy i mdłości. Od rana do mniej więcej wczesnego po południa. Później trochę przechodzi, ale też nie do końca. I mam wrażenie że z dnia na dzień się to nasila. Przekichane:/
I właśnie u mnie kanapki raczej nie przechodzą, chyba że bułka z samym masłem... chleba nie jadłam już z tydzień. A dzisiaj takie pyszne spaghetti zrobiłam... jedno z moich ulubionych dań. I wiedząc że nie zjem dużo nałożyłam sobie malutką porcyjkę. I i tak 2/3 tej porcyjki oddałam mojemu żarłaczowi bo mi się zaczęło cofać :baffled: Normalnie już chyba ze 3 kg schudłam. No ale nic, najważniejsze żeby młody rósł zdrowy.
 
Spać spać spać
Szok jaka ja zMeczona jestem!
Tabletki pomagają bo nie widzę brudzenia :) leze kiedy tylko się da.
Biust boli, trochę mdli i głowa coś pobolewa :/ na szczęście znosnie
 
Ja zre caly dzien, tyle ze zdrowo. Mega duzo owocow i warzyw. Mdlosci od rana do mniej wiecej 15stej plus zawroty glowy i okropna sennosc. Potem odpuszcza na pare godzin i przed wieczorem znow lapie.
Dis zjadlam cwierc wielkiego arbuza w przeciagu 15 minut i poprawilam garscia winogron,a niedawno ugotowalam sobie kolbe kukurydzy i zjadlam z kromka chleba razowego. Mniam.
 
reklama
Zabka - z tą zupą pomidorową, to jakoś tak jest, że należy ona do ciążowych kitów. Wszystkie moje znajome miały takie parcie właśnie na kwaśne zupy jak pomidorowa czy ogórkowa. Ja zresztą też. W pierwsze ciąży mnie natomiast odrzuciło od nabiału - mleko smakowało mi jak zaprawa cementowa, chociaż normalnie byłam w stanie wypić kilka szklanek dziennie.

Natomiast teraz jeszcze z ciążowych dolegliwości, to mam problem z umyciem zębów, bo wtedy mdłości przybierają na sile i kompletnie nie mam ochoty na warzywa i owoce, które uwielbiam... Jedyne "bezpieczne" jedzenie to chleb z masłem lub drożdżówka ze serem... No i jakoś mam przemożną ochotę na herbatę z cytryną;)
 
Do góry