reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedowaga

Teraz ma 4 lata i waży 15 kilogramów :(

Witam.Moj syn ma 5 lat i wazy ok 16 kilo i rowniez nikt nie mowi mi ze ma niedowage czy jest niedozywiony.Jest po szeregu badan i wszystkie wyniki ma bardzo dobre.Dodam ze jest dzieckiem alergicznym i jako tako na wadze zaczal przybierac poltora roku temu(jak mial ponad 3latka to wazyl 11660:( ).Tak wiec nie ma czym sie martwic
 
reklama
Omiomi - mój sześciolatek waży 20kg, jest bardzo szczupły, ale my z mężem do wielkoludów też nie należymy. Spokojnie: jeśli Cię to martwi możesz sama na własną rękę podawać mu tran w kapsułkach, jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi i spokojnie czekać do tego czerwca, a już na pewno nie denerwować się, bo Ci to nie pomoże. A krew i mocz możesz zrobić dla świętego spokoju tak czy siak.
A tak w ogóle od kiedy tuczenie dzieci jest zdrowe????
Może warto zapytać panią pielęgniarkę????
Pozdrawiam i życzę spokoju:)))
 
nie jest zle mój synek ma 6 latek i16 kilo a mierzy 105 a pani edokrynolog twierdzi że narazie trzeba oprerwować i tak już oprewujemy 2 lata ale chyba musze zmienić lekarza
 
Do góry