reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niekapek 360 lovi

łoj to ja mam inny o taki
lovi_360stopni_junior.jpg
 
reklama
Franuś ja mam lovi 360 wersję mini. I nigdy nic a nic nie kapało. Dla mnie rewelacja. Wszystkie inne niekapki tradycyjne jakie mam (avent, lovi, i jakis tam jeszcze) kapią:)
 
Moje też kapią. Ale czy tylko przy wstrząsach czy również bez zależy od dokładnego przyłożenia uszczelki i dociśnięcia. Ja robię tak że po nalaniu picia przekręcam nad zlewem do góry nogami i dociskam troszkę się wyleje ale później jest już ok. Kacper też uwielbia ten kubek. Dzięki niemu szybko się nauczył pić ze szklanki.
 
reklama
Zrobiłam tak samo, jest lepiej, nawet dużo lepiej. Czasem tylko coś skapnie. Jeszcze żeby moja córcia nie uwielbiała się patrzeć jak kapie- byłoby łatwiej :yes: bardzo dziękuję za radę :biggrin2:
 
Do góry