reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niekończące się plamienia

KiedyPytam

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2019
Postów
19 985
Pisze, bo mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś kto był w podobnej sytuacji jak ja i w końcu mi zasugeruje co mogę jeszcze zrobić, gdzie się udać, co zbadać. Odkad pamiętam miałam długie miesiączki i plamienia w cyklu. Okres 10-12 dni. Częstotliwość taka że okres był na początku i końcu miesiąca. Czasami się normowalo. Lekarze mówili że taka moja natura i próbowali to regulować bezskutecznie hormonami które brałam 2,5 roku ale odstawiłam 5 lat temu. Mam 30 lat i od roku planuje starać się o dziecko ale nie moge. Obecnie sytuacja wygląda tak, że moje cykle są okropne. Zaczyna się plamieniem, potem kilka dni normalnej miesiączki, i znów plamienie. Po ok 10 -14 dniach koniec... 3-4 dni spokoju i zaczyna się plamienie. Jeden dzień i przerwa, dwa dni i przerwa.... Az przychodzi okres. Teraz mam zalecony duphaston. Mam brać 10 dni ale już 3 cykl jest tak, że po 6-7 dniu brania go, dostaje plamień. Więc odstawiam. Przychodzi okres i znów trwa 10 dni. ..... mam wrażenie że plamie i krwawie non stop. Utrudnia mi to życie!
Jestem u skraju wytrzymałości. Leczylo mnie już wielu lekarzy a żaden konkretnie. USG ok, biopsja endometrium i szyjki ok. Prolaktyna ok. Tarczyca ok. Lekarze mówią że zdrowa jak ryba. A ja krwawię i plamie non stop na zmianę. Może łącznie 1,5 tygodnia w miesiącu max mam spokój. A tak, to moje zycie to nieustanny okres. Czy jest tu ktoś, kto miał podobny problem??? Czy jest w Polsce jakiś specjalista od takich rzeczy? Ja już od kilku lekarzy usłyszałam że jestem wyjątkiem w skali światowej.
 
reklama
Rozwiązanie
A ja mam endometrioze i jestem po trzech operacjach. Endometrioza byla rozsiana, jeden jajowod zupelnie niedrozny,mialam odrastajace torbiele, jajnik zrosniety z macica, ogniska nawet w pecherzu moczowym. Plamienia przed i miedzymiesiaczkowe i strach ze nie zajde w ciaze, wielu lekarzy mnie straszylo . Ale strach ma wielkie oczy, udalo mi sie bez problemow zajsc w ciaze pomimo ze pisza ze przy tej chorobie szanse sa znikome. WIec nie denerwuj sie na zapas tak jak ja bo ja sie bardzo nadenerwowalam i okazalo sie ze niepotrzebnie. Plamienia nie swiadcza ze bedziesz miec problem z zajsciem w ciaze.
reklama
A ja mam endometrioze i jestem po trzech operacjach. Endometrioza byla rozsiana, jeden jajowod zupelnie niedrozny,mialam odrastajace torbiele, jajnik zrosniety z macica, ogniska nawet w pecherzu moczowym. Plamienia przed i miedzymiesiaczkowe i strach ze nie zajde w ciaze, wielu lekarzy mnie straszylo . Ale strach ma wielkie oczy, udalo mi sie bez problemow zajsc w ciaze pomimo ze pisza ze przy tej chorobie szanse sa znikome. WIec nie denerwuj sie na zapas tak jak ja bo ja sie bardzo nadenerwowalam i okazalo sie ze niepotrzebnie. Plamienia nie swiadcza ze bedziesz miec problem z zajsciem w ciaze.
 
Rozwiązanie
Do góry