reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlak w chuście

Super, ze Wam sie podoba :)
Ja zamawiałam swojego MT jak synek miał jakies 6-7 miesięcy, ktoś mi doradził ze lepiej jesli dziecko samo juz siedzi stabilnie/siada.
pozdrawiam :)


Widzę juz Twoje pytanie w dziale chusty, daj znac jak Wam idzie z wiązaną :)
pozdrawiam znow ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,
Jestem studentką II roku uczelni ekonomicznej. Elementem zaliczenia jednego z przedmiotów (Biznes elektroniczny i handel elektroniczny) jest napisanie pracy semestralnej. W związku z tym chciałabym Państwa prosić o pomoc przy wypełnieniu króciutkiej ankiety (5 pytań) na temat wpływu opinii i recenzji przeczytanych na forach i blogach internetowych na Państwa decyzje dotyczące zakupu produktów dziecięcych.
LINK DO ANKIETY
Wpływ opinii i recenzji zamieszczonych na forach i blogach na zakupy produktów dziecięcych. - www.ankietka.pl

Państwa opinia jest dla mnie bardzo cenna. Jeżeli mieliby Państwo jakieś uwagi proszę o e-mail: martheee@wp.pl

Bardzo dziękuję za pomoc. :)

Pozdrawiam,

Marta F.
 
Czesc, jestem nowa ale mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie z sympatia. Jestem swierzo po porodzie, Sebcio skonczy niedlugo 1 mc. Jakis czas temu slyszalam o noszeniu w chuscie ale nie mialam glowy do tego przed porodem. Niedawno widzialam na TVN w serialu Majka, jak nosi glowna bohaterka swoja dzidzie w takiej szarej chuscie. Czy ktos sie orientuje moze co to za chusta?
Pozdrawiam i dzieki za pomoc
 
gdzies na forum jak spojrzysz jest temat o chustach i tam jest wszystko napisane. Ja osobiscie jestem chustową mamą, mam inna chuste niż Majka tzn z innego materiału, ale polecam Ci ten styl chustomani bo jest to dosc wygodne. Mówisz że twój maluch ma miesiac, arobiłaś usg bioderek? do chusty jedynym przeciwskazaniem jest dysplazja bioderek. W necie jak wpiszesz w google klub kangura, tam również wszystkiego sie dowiesz:)
 
ale pisze ze jest nowa to i moze sie nie orientuje na forum. zaraz ci podam link na allegro na chusty bespieczne dla dzidzi. nie jestem pewna od kiedy mozna nosic zaraz zerkne
Womar Nosidełko Zaffiro - Chusta N17 + GRATISY (1330744442) - Aukcje internetowe Allegro
Chusta elastyczna GABI elastyk 7 kolorów (1333624357) - Aukcje internetowe Allegro
Miękka CHUSTA od narodzin-OD SUPER SPRZEDAWCY!!! (1333475020) - Aukcje internetowe Allegro
musisz sie rozejzec jest wiele modeli i kolorow ale mysle ze tutaj lepiej na jakosc postawić jesli jest trwala to na dluzej bedzie uzyteczna
pozdrawiam
 
Hm, nie oglądałam tego serialu, ale chusta to bardzo wygodna sprawa , ja swoją uszyłam sama , ale masz mase możliwości zakupu . Ja córcie nosilam pół roku , od 3 -9 miesiąca , bo obecnie zaczyna stawiac pierwsze kroczki , a nawet gdy tego nie robi , woli przemieszczać się samodzielnie raczkując . W chuście już jej się nudzi , taka mała zosia samosia . Uwielbiałam na zakupy zamiast wózka brac chustę , wszedzie wejdziesz , mlauch ogląda wszytsko razem z tobą , a przecierz to najbardziej go ciekawi . Ale jednak nie jestem zwolenniczką wsadzania dziecka w chustę wczesniej niż w 3 miesiącu życia .
 
ja polecam strone Chusty do noszenia dzieci www.decoraliki.pl - Decoraliki.pl - Chusty do noszenia dzieci wiadomo co kupujesz i profesjonalna obsługa pomoga i doradzą. Do 3miesiecy najlepsza jest chusta kółkowa, ja osobiście zaczełMAM macieja nosić od 4 miesiaca ale w chuscie wiązanej, bo jest duży i ciężki, ikólkowa nie zdala egzaminu. ceny chust zaczynaja sie od 100 do nawet 1000 czy wiecej. poza tym tak jak dziewczyna pisza, dziecko oglada z toba swiat, wszedzie wejdziesz ja to nienawidze wozkiem w tramwaju siedziec, masz wolne rece, maluch ma bezpieczna pozycje i wygodna dla jego kregosłupa,
 
SugarBaby dzięki! ;) To jest ta pierwsza chusta z womar, juz zamowilam i czekam na przesylke
Znachorka - myslisz, ze przy moim szkrabie moge juz probowac nosic? rozgladalam sie przy okazji za informacja o wiazaniach i nie wiem ktora pozycja bedzie najlepsza na poczatek. jakbys mogla mi doradzic to bede wdzieczna ;)
 
reklama
Do góry