reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle niechce jeść

Majka&Luki

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Sierpień 2022
Postów
35
Hej ,syn ma 15 tyg i od 2 tygodni mniej je. Byliśmy u pediatry,badania w normie, nic przez tydzień nie schudł ale też nie przybrał. W buźce czysto,żadnych pleśniawek. Nadal ma kolki i dolegliwości żołądkowe ale pediatra mówi że jeszcze długo może mieć. Pije ,za chwilkę wypycha butelkę i koniec karmienia. Aha karmimy się mm. Miała może któraś z Was tak z pociechą? Ja już nerwowo nie wytrzymuje.
 
reklama
Hej ,syn ma 15 tyg i od 2 tygodni mniej je. Byliśmy u pediatry,badania w normie, nic przez tydzień nie schudł ale też nie przybrał. W buźce czysto,żadnych pleśniawek. Nadal ma kolki i dolegliwości żołądkowe ale pediatra mówi że jeszcze długo może mieć. Pije ,za chwilkę wypycha butelkę i koniec karmienia. Aha karmimy się mm. Miała może któraś z Was tak z pociechą? Ja już nerwowo nie wytrzymuje.
A zęby nie idą?...
Chyba że z mlekiem jest jakiś problem i trzeba zmienić na inne.
 
U mojej córki taki problem się pojawiał jak spadał jej poziom żelaza.
Jeśli chcesz to możesz zrobić morfologię i oznaczenie poziomu żelaza (przy okazji jednego pobrania można też sprawdzić np. TSH czy elektrolity).
 
Morfologię mial konkretną, z Crp, żelazem, a mleko właśnie zmieniamy żeby zobaczyć czy to przyczyną jest. Z Enfamilu na Bebilon HA. Ma też straszne wzdęcia a używamy Sab Simplexu
 
Jak zmieniliście niedawno mleko to daj czas żeby brzuszek się oswoił z nowym mlekiem. Jak po zmianie mleka nie przejdzie to może spróbujcie zmienić butelki ?
 
Morfologię mial konkretną, z Crp, żelazem, a mleko właśnie zmieniamy żeby zobaczyć czy to przyczyną jest. Z Enfamilu na Bebilon HA. Ma też straszne wzdęcia a używamy Sab Simplexu
pamiętaj żeby nie dawać od razu nowego tylko zmieszać ze starym. No i daj czas na obserwacje.
Jeśli to nie da nic to spróbowałabym z innymi butelkami 🤔
 
Zmienialiśmy stopniowo mleko, ale alergie też podejrzewam. Mój mąż ma alergie na białko mleka krowiego ale nasza pediatra tego nie bierze pod uwagę. Tak męczymy się z tym brzuszkiem. Maluch cierpi, mi włosy ze stresu garściami wychodzą. Jutro idziemy na usg brzuszka(oczywiście prywatnie bo pediatra nie widzi potrzeby).
 
reklama
Zmienialiśmy stopniowo mleko, ale alergie też podejrzewam. Mój mąż ma alergie na białko mleka krowiego ale nasza pediatra tego nie bierze pod uwagę. Tak męczymy się z tym brzuszkiem. Maluch cierpi, mi włosy ze stresu garściami wychodzą. Jutro idziemy na usg brzuszka(oczywiście prywatnie bo pediatra nie widzi potrzeby).
To jak macie obciążenie już ta alergia na bmk to może spróbujcie z alergologiem ?
 
Do góry