reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecność

;) :laugh: :laugh: >:D
No juz pisalam na innym watku - ze od dzis sie ciesze brzuszkiem i nic na sile nie robie ;) (Wtedy pewnie na zlosc sie zacznie - mam taka cicha nadzieje hihihihihi)
 
reklama
no wlasnie mi zostalo 13 dni a tez juz bym chciala wiec cie dobrze a+t rozumiem ta niecierpliwosc!!!
bo jak juz ciaza donoszona to juz by sie chcialo,ja akurat po skonczonym 40 ide do szpitala ale mam nadzieje ze tak dlugo nie bede czekac tzn ze urodze wczesniej np w ten majowy weekend bynajmniej bym chciala.ogolnie to juz brzuszek mnie pobolewa ale macica miekka wiec gina powiedziala ze ciezko okreslic,po prostu cialo ludzkie jest zaskakujace wiec mozesz urodzic np w nocy dzisiaj zycze ci tego!!!trzymam kciuki
 
Agunia to jestesmy umówione na 22 maj na rozmowy ...w tłoku ihihihihi ;D
Wybaczcie ale ja juz troche inaczej do tego podchodzę ...stara jestem ;D
 
reklama
Do góry