reklama

Nieobecność

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2006r.' rozpoczęty przez kropecka, 24 Kwiecień 2006.

1. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

Wzorem dziewczyn z wcześniejszych wątków zakładam wątek na którym można informować o przewidywanych swoich nieobecnościach na BB żeby reszta dziewczyn się nie martwiła :)

2. AGUSIAAA

AGUSIAAA MAMUSIA OLUSIA `06

kropecka dobry pomysl.... moze jakby byl taki watek wczesniej to bysmy wiedzialy co z gosiek....

3. reklama
  4. kropecka

no, nie ma jej juz ponad tydzien :/

5. trininlov

trininlov MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Trochę to niepokojące, bo nie wiadomo co się z nią dzieje. Myślę, że jakby urodziła i była już w domu to może chwilkę by znalazła żeby napisać. A tak możemy się tylko domyślać i martwić się czy wszystko w porządku... Ja też tak myślałam, że może internet jej nawalił, albo coś w tym stylu...

6. kropecka

no wlasnie, bo jakby juz urodzila to pewnie bylaby juz w domu. kurde :/

7. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

W sumie to racja.... Ale moze np. nie ma czasu nic napisac albo jeszcze jest w szpitalu albo faktycznie nie ma netu..... Czy ona miała rodzić naturalnie? Chyba tak....

8. kropecka

chyba naturalnie i pamietam ze dzidzie miala dosc duza i miala urodzic wczesniej niz termin z OM.

9. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

No to i tak musimy czekać na informacje od niej bo nic nie wykombinujemy....

10. reklama
  11. BIEDRONKA

BIEDRONKA MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

A DZIEWCZYNY NIE MA NIKT DO NIEJ NR TELEFONU????NIKOMU NIE PODALA???

12. a+t+?

a+t+? MAJOWA MAMA 06'

ja nie mam :(

Poleć forum