reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość.

właśnie ja uwielbiam gotować ale jak miałam robić coś z tej książki to byłam chora 🤷‍♀️
Ja już się chyba przyzwyczaiłam i weszło mi to w nawyk. Plus cały czas tłumaczyłam sobie, że robię to dla swojego dobra i pomagam w ten sposób swojej płodności :) czyli najpierw musiałam uporządkować głowę :) wtedy gotowanie stało się przyjemne
 
reklama
Ja już się chyba przyzwyczaiłam i weszło mi to w nawyk. Plus cały czas tłumaczyłam sobie, że robię to dla swojego dobra i pomagam w ten sposób swojej płodności :) czyli najpierw musiałam uporządkować głowę :) wtedy gotowanie stało się przyjemne
Ja w pracy 8 godz przy garach stoję i jeszcze jak przychodziłam z pracy i miałam gotować 🙈
W sumie nie to samo gotowanie tak męczyło ale zakupy
 
właśnie ja uwielbiam gotować ale jak miałam robić coś z tej książki to byłam chora 🤷‍♀️
No ja bym powiedziala ze lubie cos ugotowac :) sprawia mi to satysfakcje
Ja zawsze wybieralam te najprostsze albo jak byl np do piekarnika to robilam inaczej troche swoje modyfikacje wprowadzalam zeby ulatwic ale trzymalam sie skladnikow
 
Tak, dwa lata były takimi staraniami na ślepo, nie wychodziło i trochę się odbijałam od lekarzy. Dopiero w 2019 trafiliśmy pod opiekę zespołu lekarzy i poszło :)
TSH miałam ok 1-1,5, podobno takie powinno właśnie być przy staraniach.
Podobno tak, to miałaś wzorowe. Ja mam 3,1 w normie jest, ale jak mówisz 1,5 max . Jak dietą nie obniże to mówiła najmniejsza dawkę euturoxu dostanę. Zobaczymy w październiku na wizycie😁
 
Hej,
U tez niestety nadwaga probuje z tym walczyc ale jest ciezko, dodatkowo mam PCOS, IO, problem z tarczyca. O dzidziusia staram sie pol roku i nadal nic. Ginekolog na dodatek twierdzi, ze pomoze mi tylko in vitro co ciezko mi uwierzyc..
Zmien lekarza. Ja mam PCOS i IO. Mam - 8 lat zaszłam na tabletkach Siofor to lek na cukrzyce ale przepisuje sie go PCOS. Teraz jestem w ciazy tez bralam siofor i miesiac clostilbegyt i zaszlam. Doszla mi niestety tarczyca. Co wyszlo w ciazy ale juz lecze. Kup sobie testy owulacyjne czy wogole masz owulacje.
 
Do góry