reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecność

Głuszek powiedzmy to otwarcie Ty początkujący wapniak ja już skalniak ;D ;D ;D
Biedronka Ty szczyluwo ;) ;D ;D ;D
 
reklama
haaaaha...no to dobra dinozaury;)ale myślę,że nie chodzi tu o wiek...nie będzie mi łatwo rozpocząc studiów z 2 małych dzieci...bo skad na to kasę brac i skąd wziąc czas na naukę????????
 
Biedronka to pójdziesz na dzienne :) ale wpierw podchowasz dzieciaczki i do przedszkola a ty do nauki :)
masz rację Kate ja to taki początkujący wapniaczek :)
Kropecka pewnie że ci się uda - grunt to dobra organizacja pracy :)
 
Kropecka i Biedronka Głuszek ma rację ważna jest dobra organizacja i jak już macie cel do dążcie do jego realizacji twardo a napewno się uda :)
 
Co do różnicy wieku między dziećmi to strasznie dużo zależy od indywidualnej sytuacji. Ja Agatkę rodziłam mając 22 lata, wróciłam do pracy, cały czas studiowałam a w między czasie troszkę poszaleć też chcieliśmy. Do tego moja praca to nie było tylko zarabianie kasy ale też zdobywanie cennej praktyki bez której teraz byłoby mi kiepsko, i która teraz procentuje, więc dla nas wtedy decyzja "raz za razem" nie wchodziła w grę. Tak naprawdę zapragnęłam drugiego dziecka jak Agatka miała 5 lat.
Natomiast jeśli kobieta ma szansę być na wychowawczym z dziećmi to pewnie ze względu na małą różnicę wieku lepiej mieć dzieci w mniejszym odstępie czasu.



 
nie no dziewczyny ja wierzę,ze pójdę na studia,bo inaczej sobie nie wyobrażam,nie ma innej opcji i finito:)a Kropecka co z dzieciaczkiem jak TY pójdziesz na studia?i na jaki kierunek????a na dzienne studia nigdy nie chciałam iśc,co mojego Tatusia kochanego doprowadzało do białej gorączki:))))))))))))))
 
ja pojde na zaoczne studia i wtedy maciek w weekendy bedzie z dzidzia zostawal. Nie moge isc na dzienne bo po macierzynskim wracam do pracy na 1/2 etatu. chce isc na pedagogike wieku wczesnego.
 
właśnie w radiu słyszałam o otwarciu pierwszych internetowych studiów na uniwers warm-mazurskim w Olsztynie.
Chyba obiła mi się o ucho pedagogika
 
reklama
Do góry