reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

niepewny test

Rozwiązania
0
witam. Trzy dni temu zrobiłam test i wyszła bardzo bladzutka kreska. Powtórzyłam test i wyszla troche mocniejsza a na drugi dzien i dzis juz negatywna. Mam nieregulrne miesiączki i aktualnie jest 36 dni spóźnienia. Do zaplodnienia moglo dojść 15 dni temu. Czy jeżeli dzisiejszy test byl negatywny to jest jeszcze szansa ze jestem w ciąży czy to juz raczej nie możliwe?

Załączniki

reklama

Oliwia088

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
witam. Trzy dni temu zrobiłam test i wyszła bardzo bladzutka kreska. Powtórzyłam test i wyszla troche mocniejsza a na drugi dzien i dzis juz negatywna. Mam nieregulrne miesiączki i aktualnie jest 36 dni spóźnienia. Do zaplodnienia moglo dojść 15 dni temu. Czy jeżeli dzisiejszy test byl negatywny to jest jeszcze szansa ze jestem w ciąży czy to juz raczej nie możliwe?
jak tyle dni spóźnienia to chyba na usg już by było coś widać.

k.karolina

Rozwiązania
0
A czy testy miały tą samą czułość?
Owulacja zawsze może się przesunąć.
Powtórz najlepiej jakiś 10 z rana, albo na badanie z krwi. Wtedy będzie wsytsko wiadomo.
Trzymam kciuki.

Rozwiązania
0
A czy testy miały tą samą czułość?
Owulacja zawsze może się przesunąć.
Powtórz najlepiej jakiś 10 z rana, albo na badanie z krwi. Wtedy będzie wsytsko wiadomo.
Trzymam kciuki.
Mieszkam w angli i właśnie na badania krwi nie mam jak iść 😉 nie jestem pewna czułości ale slabe kreski wyszły na paskowym najzwyklejszym a potem na marketowym tez z tych tańszych ( dodam ze poprosilam męża zeby nasikal zeby zobaczyć czy test nie przebija po prostu i u niego nic nie bylo) potem kupiłam clearblue i na tym trzy razy negatywny

Rozwiązania
0
jak tyle dni spóźnienia to chyba na usg już by było coś widać.
Ja mam ogólnie nie regulrane i czasem po 3 miesiące nie mam w ogóle. Ale moja pani ginekolog powiedziała ze brak okresu nie oznacza braku owulacji. Niestety jestem teraz w angli i nie mam jak pójść do lekarza bo tutaj prsy tak wczesnej ciąży lub podejrzeniu nie robią badan ani bety

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Na tym 1 coś przebija, ale te dwa kolejne negatywne. Test 15 dni po stosunku jest już wiarygodny. Powtórz za dwa dni i wtedy będzie wiadomo.

Magd.a

Rozwiązania
0
Mieszkam w angli i właśnie na badania krwi nie mam jak iść nie jestem pewna czułości ale slabe kreski wyszły na paskowym najzwyklejszym a potem na marketowym tez z tych tańszych ( dodam ze poprosilam męża zeby nasikal zeby zobaczyć czy test nie przebija po prostu i u niego nic nie bylo) potem kupiłam clearblue i na tym trzy razy negatywny
Clearblue jest 25. Wiec ma prawo nie wyjsc ;) sprawdz ten early pregnancy ;)

k.karolina

Rozwiązania
0
Mieszkam w angli i właśnie na badania krwi nie mam jak iść 😉 nie jestem pewna czułości ale slabe kreski wyszły na paskowym najzwyklejszym a potem na marketowym tez z tych tańszych ( dodam ze poprosilam męża zeby nasikal zeby zobaczyć czy test nie przebija po prostu i u niego nic nie bylo) potem kupiłam clearblue i na tym trzy razy negatywny
To może kup w aptece jakis 10 i wtedy będzie pewne :)

Jadwiga orłowska

Miasto
P
Rozwiązania
3
Liczysz, ze 15 dni temu była owulacja czy stosunek?
Bo jesli stosunek to odczekaj 2 dni i zrób nowy test.
Plemniki moga dożyć nawet 5-7 dni.
Czyli gdyby tak było to jest 10 dni od "prawdopodobnej" owulacji, a wtedy testy moga wyjsc tylko blade.

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Laurka1990 Niepewny test ciazowy Potrzebuję porady 27
K Niepewny wynik testu Potrzebuję porady 1
ewelulka Czy powinnam wykonać ponownie test? Temat tygodnia 10
L Test pozytywy czy nie ? Staramy się 4
M Po jakim czasie można uznać test za wiarygodny. Ciąża, poród, połóg 6
P Test ciążowy Staramy się 29
Pau_lina89 Test obciążenia glukoza Potrzebuję porady 10
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
Carmelita93 Test owulacyjny clearblue a pozytywny wynik Potrzebuję porady 32
K Czy to pozytywny test Potrzebuję porady 9
aqatam Test owulacyjny - interpretacja Staramy się 8
L Listopadowe kropki - II kreski ❤️ Staramy się 338
C Czy ten test owulacyjny jest pozytywny? Potrzebuję porady 8
Węgorz Czy ten test jest pozytywny? 3 dni spóźnia mi się okres myślę spróbuję. Druga kreska bardzo bladziutka... Potrzebuję porady 15
A Wynik testu Staramy się 12
CzarnaMamba21 Test Staramy się 17
Marta1489 Czy to znaczy ze wynik jest pozytywny ? Potrzebuję porady 34
Aniaa98 Wczoraj wieczorem test owu. pozytywny dzis negatywny ale test ciazowy pozytywny Potrzebuję porady 42
X Test owulacyjny Potrzebuję porady 4
I Ciąż po miesiącu od Poronienia? Czy fałszywy test Ciąża po poronieniu 12
Marta9115 Wynik testu czy budzi wątpliwości Staramy się 13
elysia141 Badania prenatalne Potrzebuję porady 63
domgro Interpretacja testu owulacyjnego Potrzebuję porady 5
L Test ciążowy pozytywny czy nie ? Ciąża, poród, połóg 11
1 Wyniki testu pappa - dwa różne wyniki Potrzebuję porady 18
K Test ciazowy 2 dni przed miesiaczka 2 wyrazne kreski Potrzebuję porady 4
L Test ciążowy co sądzicie? Staramy się 9
X Test ciążowy.? Staramy się 28
P Test ciążowy druga kreska? Staramy się 7
M Test ciążowy Potrzebuję porady 7